Barack Obama podsumowuje 2020 rok i poleca m.in. "Gambit królowej"!

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis
Barack Obama podsumowuje 2020 rok i poleca m.in. "Gambit królowej"!

Były Prezydent Stanów Zjednoczonych opublikował listę swoich ulubionych książek, filmów, seriali i piosenek, które towarzyszyły mu w 2020 roku.

Literackie podsumowanie

Opublikowane podsumowanie kończącego się roku Barack Obama rozpoczął od ujawnienia najlepszych książek, jakie przeczytał w ciągu ostatnich 365 dni. Na liście pojawiło się łącznie 17 tytułów, pochodzących z rożnych gatunków, w tym biografie, literatura faktu, science-fiction i jedna z najbardziej popularnych w tym roku książek politycznych.

Ulubione filmy i seriale

Jak podkreślił w swoim tweecie 44. Prezydent Stanów Zjednoczonych w tym roku dużo czasu spędził wraz z rodziną w domu, dlatego chętnie sięgał po filmy i seriale. W zestawieniu pojawiły się najgłośniejsze produkcje, takie jak “Ma Rainey: Matka bluesa”, “Mank” czy “Nomadland”. Wśród seriali Barack Obama wyróżnił dokument o Michaelu Jordanie i Chicago Bulls “The Last Dance”, serial “Gambit królowej” czy “Devs”.

Muzyka 2020 roku

Barack Obama stworzył playlistę swoich ulubionych piosenek tego roku. W kolejce do odtwarzania można znaleźć utwory Beyonce, Boba Dylana, H.E.R czy Dua Lipy. Post z muzyką były Prezydent opatrzył komentarzem “Mam nadzieję, że znajdziecie jedną lub dwie nowe piosenki do posłuchania”. A Wy skorzystacie z jego rekomendacji?

Fot. Hannes Magerstaedt/Getty Images News/Getty Images

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *