Witajcie w świecie FunOkay!

Życie to wielka, nieustannie zaskakująca przygoda. Na funokay.pl doskonale o tym wiemy, dlatego regularnie dostarczamy Wam solidnej dawki inspiracji, jak z uśmiechem na twarzy celebrować każdą chwilę i nie polec w zderzeniu z codzienną rutyną!

Portal ten powstał z myślą o charyzmatycznych jednostkach, które ciągle szukają niesztampowych pomysłów na spędzenie wolnego czasu, a jednocześnie chcą aktywnie rozwijać swoje pasje oraz śledzić aktualne trendy ze świata rozrywki i kultury.

Dzięki naszym poradom czy propozycjom będziecie mogli zabłysnąć przed przyjaciółmi, albo po prostu spróbować czegoś nieznanego. Wasze życie szybko nabierze nowych barw, a księga wspomnień rozrośnie się do gargantuicznych rozmiarów.

Bo społeczność FunOkay nigdy nie narzeka na nudę!

Redaktor naczelny

Weronika Misiuk

Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz animacji kultury. Autorka licznych artykułów o tematyce lifestylowej. Współpracowała m.in. z Grupą Wirtualna Polska oraz Grupą Eurozet. Prywatnie miłośniczka muzyki alternatywnej oraz kultury skandynawskiej.

w.misiuk@bluewhalepress.pl

Zobacz wpisy autora

Zespół redakcyjny

Małgorzata Piasek

Copywriterka, SEO Manager, od 14 lat w branży. Absolwentka kierunków Filologia Polska i Medioznawstwo na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu. Ukończyła studia podyplomowe z zakresu Marketingu Internetowego i Public Relations w Internecie w Gdyni. Właścicielka agencji Copysand Media – Małgorzata Piasek. Prywatnie miłośniczka kotów, krajów skandynawskich, kuchni roślinnej oraz muzyki filmowej.

Zobacz wpisy autora

Karolina Kac

Studentka drugiego roku studiów Marketingu i Sprzedaży, na specjalności Marketing i nowe media. Dzięki studiom i samozaparciu, wciąż zdobywa nową wiedzę i doświadczenie, uczestnicząc w różnego rodzaju kursach, aby w przyszłości stać się cenionym i wysoko wykwalifikowanym pracownikiem w swojej dziedzinie. Od ponad roku zajmuje się pisaniem tekstów, co jest również jej największą pasją. Oprócz pracy pełnej wyzwań, uwielbia czytać dobrze skonstruowane thrillery psychologiczne i uprawiać sport.

Zobacz wpisy autora

Justyna Dereń

Przygodę z copywritingiem rozpoczęła zaraz po studiach, w 2013 roku. W kręgu jej zainteresowań znajdują się tematy związane ze zdrowiem, modą, urodą i aranżacją wnętrz. Prywatnie, pasjonatka zdrowego odżywiania, fitness i dobrej książki.

Zobacz wpisy autora

Kamil Michaluk

Historyk i ekonomista, kończy doktorat. Zajął się copywritingiem, bo ceni sobie niezależność, kreatywną pracę i jest ciekawy świata. Pisze teksty dla ogólnopolskich tytułów – najczęściej dotyczące biznesu i kultury, ale też życia codziennego. W wolnych chwilach pasjonat ekologicznych rozwiązań, zwierząt i prac w ogrodzie.

Zobacz wpisy autora

Anna Dobrut

Od 2010 roku zajmuje się tworzeniem unikalnej treści, również zgodnej z zasadami SEO. Ukończyła studia licencjackie na kierunku filologia polska ze specjalnością redakcyjno-wydawniczą. Prowadzi firmę Hero-Writer, specjalizującą się w tworzeniu treści dla sklepów internetowych i blogów.

Zobacz wpisy autora

Joanna Nowak

Absolwentka filologii polskiej i dziennikarstwa sportowego. Copywritingiem zainteresowała się ze względu na miłość do słowa pisanego i pracy kreatywnej. Na co dzień interesuje się siatkówką, współczesną literaturą polską i historią prasy sportowej.

Zobacz wpisy autora