Witajcie w świecie FunOkay!

Życie to wielka, nieustannie zaskakująca przygoda. Na funokay.pl doskonale o tym wiemy, dlatego regularnie dostarczamy Wam solidnej dawki inspiracji, jak z uśmiechem na twarzy celebrować każdą chwilę i nie polec w zderzeniu z codzienną rutyną!

Portal ten powstał z myślą o charyzmatycznych jednostkach, które ciągle szukają niesztampowych pomysłów na spędzenie wolnego czasu, a jednocześnie chcą aktywnie rozwijać swoje pasje oraz śledzić aktualne trendy ze świata rozrywki i kultury.

Dzięki naszym poradom czy propozycjom będziecie mogli zabłysnąć przed przyjaciółmi, albo po prostu spróbować czegoś nieznanego. Wasze życie szybko nabierze nowych barw, a księga wspomnień rozrośnie się do gargantuicznych rozmiarów.

Bo społeczność FunOkay nigdy nie narzeka na nudę!

Chcesz dołączyć do zespołu redakcyjnego? Prześlij nam swoje CV.

Redaktor naczelny

Weronika Misiuk

Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz animacji kultury. Autorka licznych artykułów o tematyce lifestylowej. Współpracowała m.in. z Grupą Wirtualna Polska oraz Grupą Eurozet. Prywatnie miłośniczka muzyki alternatywnej oraz kultury skandynawskiej.

w.misiuk@bluewhalepress.pl
Zobacz wpisy autora

Zespół redakcyjny

Martyna Świerc

Aktywna trzydziestolatka nieustannie dążąca do rozwoju swoich zawodowych kompetencji. Twórcza i przebojowa. Od ponad roku zgłębia tajniki tabaty.Zobacz wpisy autora

Karolina Baworowska

Dwujęzyczna copywriterka z wieloletnim stażem, która uwielbia podróże, koty, a także życie poza miastem. Multiinstrumentalistka, która pełni funkcję basistki, organistki, a także flecistki w kilku projektach muzycznych. Absolwentka filologii angielskiej i pasjonatka żeglarstwa.

Zobacz wpisy autora

Kamil Michaluk

Historyk i ekonomista, kończy doktorat. Zajął się copywritingiem, bo ceni sobie niezależność, kreatywną pracę i jest ciekawy świata. Pisze teksty dla ogólnopolskich tytułów – najczęściej dotyczące biznesu i kultury, ale też życia codziennego. W wolnych chwilach pasjonat ekologicznych rozwiązań, zwierząt i prac w ogrodzie.

Zobacz wpisy autora

Anna Dobrut

Od 2010 roku zajmuje się tworzeniem unikalnej treści, również zgodnej z zasadami SEO. Ukończyła studia licencjackie na kierunku filologia polska ze specjalnością redakcyjno-wydawniczą. Prowadzi firmę Hero-Writer, specjalizującą się w tworzeniu treści dla sklepów internetowych i blogów.

Zobacz wpisy autora

Joanna Nowak

Absolwentka filologii polskiej i dziennikarstwa sportowego. Copywritingiem zainteresowała się ze względu na miłość do słowa pisanego i pracy kreatywnej. Na co dzień interesuje się siatkówką, współczesną literaturą polską i historią prasy sportowej.

Zobacz wpisy autora

Justyna Jarmułowicz

Tłumaczka języka rosyjskiego i francuskiego, nieprzerwanie rozwijająca swoje umiejętności językowe i translatorskie. Niespokojny duch, który nie może usiedzieć na miejscu. Chętnie dzieli się doświadczeniem życia w Moskwie i Paryżu. Poza przekładem i pisaniem tekstów, zgłębia tematy psychologiczne, obmyśla sposoby na zdrowy styl życia i układa zdrowe jadłospisy.

Zobacz wpisy autora