Witajcie w świecie FunOkay!

Życie to wielka, nieustannie zaskakująca przygoda. Na funokay.pl doskonale o tym wiemy, dlatego regularnie dostarczamy Wam solidnej dawki inspiracji, jak z uśmiechem na twarzy celebrować każdą chwilę i nie polec w zderzeniu z codzienną rutyną!

Portal ten powstał z myślą o charyzmatycznych jednostkach, które ciągle szukają niesztampowych pomysłów na spędzenie wolnego czasu, a jednocześnie chcą aktywnie rozwijać swoje pasje oraz śledzić aktualne trendy ze świata rozrywki i kultury.

Dzięki naszym poradom czy propozycjom będziecie mogli zabłysnąć przed przyjaciółmi, albo po prostu spróbować czegoś nieznanego. Wasze życie szybko nabierze nowych barw, a księga wspomnień rozrośnie się do gargantuicznych rozmiarów.

Bo społeczność FunOkay nigdy nie narzeka na nudę!

Chcesz dołączyć do zespołu redakcyjnego? Prześlij nam swoje CV.

Zespół redakcyjny

Martyna Świerc

Aktywna trzydziestolatka nieustannie dążąca do rozwoju swoich zawodowych kompetencji. Twórcza i przebojowa. Od ponad roku zgłębia tajniki tabaty.Zobacz wpisy autora

Karolina Baworowska

Dwujęzyczna copywriterka z wieloletnim stażem, która uwielbia podróże, koty, a także życie poza miastem. Multiinstrumentalistka, która pełni funkcję basistki, organistki, a także flecistki w kilku projektach muzycznych. Absolwentka filologii angielskiej i pasjonatka żeglarstwa.

Zobacz wpisy autora

Kamil Michaluk

Historyk i ekonomista, kończy doktorat. Zajął się copywritingiem, bo ceni sobie niezależność, kreatywną pracę i jest ciekawy świata. Pisze teksty dla ogólnopolskich tytułów – najczęściej dotyczące biznesu i kultury, ale też życia codziennego. W wolnych chwilach pasjonat ekologicznych rozwiązań, zwierząt i prac w ogrodzie.

Zobacz wpisy autora

Anna Dobrut

Od 2010 roku zajmuje się tworzeniem unikalnej treści, również zgodnej z zasadami SEO. Ukończyła studia licencjackie na kierunku filologia polska ze specjalnością redakcyjno-wydawniczą. Prowadzi firmę Hero-Writer, specjalizującą się w tworzeniu treści dla sklepów internetowych i blogów.

Zobacz wpisy autora

Joanna Nowak

Absolwentka filologii polskiej i dziennikarstwa sportowego. Copywritingiem zainteresowała się ze względu na miłość do słowa pisanego i pracy kreatywnej. Na co dzień interesuje się siatkówką, współczesną literaturą polską i historią prasy sportowej.

Zobacz wpisy autora

Justyna Jarmułowicz

Tłumaczka języka rosyjskiego i francuskiego, nieprzerwanie rozwijająca swoje umiejętności językowe i translatorskie. Niespokojny duch, który nie może usiedzieć na miejscu. Chętnie dzieli się doświadczeniem życia w Moskwie i Paryżu. Poza przekładem i pisaniem tekstów, zgłębia tematy psychologiczne, obmyśla sposoby na zdrowy styl życia i układa zdrowe jadłospisy.

Zobacz wpisy autora