III Galicyjski Festiwal Książki w tym roku wyłącznie online!

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis
III Galicyjski Festiwal Książki w tym roku wyłącznie online!

Przed nami kolejne wydarzenie, które z powodu pandemii koronawirusa odbędzie się w wersji online. Organizatorzy Galicyjskiego Festiwalu Książki postanowili przenieść wydarzenie do sieci, biorąc pod uwagę bezpieczeństwo gości i uczestników eventu.

Organizatorzy zapewniają jednak, że mimo panującej sytuacji wrześniowy Festiwal będzie obfitował w wiele niespodzianek oraz ciekawych meetingów dla wszystkich miłośników słowa pisanego i dobrej literatury. Nie zabraknie zatem spotkań z autorami, premier książek, czy wykładów tematycznych.

„Z szacunku dla twórców, dla których kontakt z publicznością jest jednym z istotnych motorów tworzenia, ze względu na aktualnie obowiązujące ograniczenia i wytyczne postanowiliśmy, że trzecia edycja festiwalu odbędzie się w internecie, a wydarzenia zostaną udostępnione na stronie internetowej” – poinformował organizator, Stowarzyszenie „Pod Karpatami”.

"Łemkowszczyzna (od końca XIX do lat trzydziestych XX wieku): etnopolityka i tożsamość" autorstwa Ihora Lubczyka to…

Gepostet von Stowarzyszenie "Pod Karpatami" am Sonntag, 19. Juli 2020

Galicyjski Festiwal Książki od samego początku istnienia, czyli od 2018 roku ma na celu promocję artystów związanych z Podkarpaciem. Poprzez to wydarzenie jego inicjatorzy pragną zachęcać do zapoznawania się z miejscową kulturą oraz regionem. Premierowa edycja Festiwalu gościła w rymanowskim Jasiu Wędrowniczku, zaś kolejna odbyła się w Krośnie, słynącym z wielu zabytków architektury posiadających certyfikat UNESCO.

Więcej informacji na temat Galicyjskiego Festiwalu Książki można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej festiwalksiazki.org.pl.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *