Polski serial hitem na Netflixie. Oglądaliście już "Sexify"?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis
Polski serial hitem na Netflixie. Oglądaliście już "Sexify"?

W ciągu zaledwie 24 godzin od swojej premiery na popularnej platformie serial znalazł się na drugim miejscu najchętniej oglądanych produkcji w Polsce.

Na tym jednak nie kończą się jego sukcesy. Polski tytuł wskoczył na pierwszą pozycję także m.in. w Indiach i Libanie, a 1 i 2 maja maja okupował szczyt listy również na Jamajce. W wielu innych krajach, m.in. we Francji, Włoszech czy Niemczech znajduje się natomiast w ścisłej czołówce. “Sexify” w reż. Kaliny Alabrudzińskiej i Piotra Domalewskiego zadebiutował w serwisie 28 kwietnia. W rolach głównych występują: Aleksandra Skraba, Maria Sobocińska i Sandra Drzymalska. Poza nimi na ekranie pojawiają się również takie gwiazdy, jak Cezary Pazura, Monika Foremniak i Zbigniew Zamachowski.

O serialu

“Sexify” to opowieść o studentce informatyki Natalii, która chce zdobyć główną nagrodę w prestiżowym konkursie skierowanym do startupów. Z pomocą swojej przyjaciółki Pauliny oraz nowej koleżanki z akademika – Moniki postanawia stworzyć innowacyjną aplikację, która ma zrewolucjonizować życie seksualne ich rówieśników. Czy im się to uda? Dowiecie się z 8 odcinków serialu.

Netflix Polska – Sexify | Oficjalny zwiastun

Fot. Anastasia Shuraeva/Pexels

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *