Powrót koncertów plenerowych! Kogo zobaczymy na scenie już w sierpniu?

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis
Powrót koncertów plenerowych! Kogo zobaczymy na scenie już w sierpniu?

Fanom miejskiej rozrywki wakacje kojarzą się przede wszystkim z wielkimi plenerowymi imprezami muzycznymi. Największe festiwale rokrocznie przyciągały tłumy spragnione przebojowych rytmów oraz szalonych tańców pod sceną. Ze względu na trwającą pandemię wiele z zaplanowanych wcześniej eventów się nie odbędzie, ale czołowych polskich artystów będzie można niebawem usłyszeć na żywo w różnych regionach naszego kraju.

Choć na kolejne edycje Orange Warsaw Festival, Open’er Festival, Pol’and’Rock Festival oraz tradycyjne koncerty z cyklu Męskie Granie trzeba będzie poczekać jeszcze kilka miesięcy (w tym roku niektóre z nich odbędą się tylko w wersji online, w wydaniu tradycyjnym powrócą w przyszłym roku – dod. red.), to dzięki kolejnemu zniesieniu rządowych obostrzeń dotyczących organizacji imprez masowych już w tym miesiącu nadarzy się kilka okazji, aby posłuchać na żywo wielu popularnych, cenionych nad Wisłą wykonawców.

W warszawskim klubie Stodoła rozpoczęła się już seria kameralnych koncertów My Name Is New Festival, która potrwa aż do 4 września. W sierpniu na stołecznej scenie pojawią się jeszcze Verø (7 VIII), Kwiatki (14 VIII), Dunayev//Soppel (21 VIII) oraz sedguy (28 VIII)

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy tak tłumnie wpadli do klub Stodoła posłuchać koncertu PAULA ROMA! 🥰🔥📌 Już teraz…

Gepostet von My Name Is New am Dienstag, 28. Juli 2020

W Poznaniu zainaugurowano natomiast Koncerty na Dziedzińcu Tamy – nowy format muzyczny łączący różne style, zatem nie zabraknie ciekawych propozycji zarówno dla fanów polskiego rapu, jak i miłośników mocnych gitarowych brzmień. Od 2 do 30 sierpnia na poznańskiej scenie zagoszczą: Michał Kmieciak (2 VIII), Belzebong (7 VIII), Kukon (8 VIII), Wczasy (9 VIII), Miły ATZ (14 VIII), Zamilska (16 VIII), Pięć Dwa (21 VIII) oraz RAU (30 VIII).

Halo Poznań❗️ Przed nami kolejny weekend z cyklem Koncerty na dziedzińcu w klubie Tama! Piernikowski z Asfalt Records…

Gepostet von Biletomat.pl – bilety online am Dienstag, 28. Juli 2020

Wiele dobrej zabawy przy sprawdzonych dźwiękach czeka na nas w stolicy województwa śląskiego, gdzie pod koniec lipca rozpoczęła się seria plenerowych koncertów #KatoLato. Na Placu Festiwalowym przy Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach, a więc w bezpośrednim sąsiedztwie Spodka zagrają w sierpniu m.in. Paluch (1 VIII), Kwiat Jabłoni (6 VIII), Nocny Kochanek (7 VIII), OSTR (8 VIII), czy Nosowska (22 VIII). Doskonałym urozmaiceniem będą koncerty z serii Lato w Plenerze na Dziedzińcu katowickiego klubu P23. Tu także nie zabraknie znanych wykonawców, jak Natalia Przybysz (9 VIII), sanah (16 VIII), Reni Jusis (20 VIII), Żabson (21 VIII), Luxtorpeda (23 VIII), Brodka (26 VIII), Karaś/Rogucki (28 VIII), czy Kukon (29 VIII).

Pierwszy koncert z serii #Katolato zbliża się wielkimi krokami! 🎉Bilety są jeszcze dostępne, łapcie je na 👉…

Gepostet von Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach am Mittwoch, 15. Juli 2020

W pozostałych polskich miastach zorganizowanych zostanie w sierpniu jeszcze kilka innych ciekawych wydarzeń muzycznych, zatem te wakacje dla miłośników imprez plenerowych wcale nie muszą zostać spisane na straty!

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *