A czy Ty dbasz o swojego pupila? Poznaj pierwsze w Polsce personalizowane kosmetyki dla zwierząt!

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Zwierzęta uznawane są za najlepszych przyjaciół człowieka. To powiedzenie ma swoje odzwierciedlenie w rzeczywistości. Należą do nich psy, które potrafią w skuteczny sposób poprawić nam nastrój, zachęcać do zabawy i okazywać radość na nasz widok. Jednak zabawy, jedzenie i długie spacery to nie jedyne obowiązki przy naszym pupilu. Ważna jest również higiena. Psy nie przepadają za kąpielą. Ich właściciele nie poddają czworonogów codziennej pielęgnacji, ale raz na jakiś czas powinny one zostać porządnie wykąpane, aby pozbyć się nieprzyjemnego zapachu, być może i kleszczy. W tym artykule poznasz naturalne kosmetyki dla zwierząt, które oczyszczają, wzmacniają i pielęgnują skórę Twojego najlepszego przyjaciela!

Marka Totobi – czyli pierwsze w Polsce personalizowane kosmetyki dla zwierząt

Czy zastanawiałeś lub zastanawiałaś się, co będzie najlepsze dla Twojego pupila? Gdybyście to jemu zadali to pytanie, z pewnością odpowiedziałby, że dla niego liczy się tylko dobra karma i długa zabawa. Jednak potrzeba bliskich relacji i miłości wymaga od właściciela dbania o każdy detal. Kosmetyki dla Psa marki Totobi to produkty naturalne, w których nie spotkasz substancji zagrażających życiu i zdrowiu czworonoga. Specjalne mieszanki ziołowe i składki klasy ludzkiej powstały w duchu zasady zero waste. W ofercie sklepu Totobi znajdziesz, m.in.:

  • mydła i szampony w kostce, aby jego sierść zawsze była czysta
  • pasty do zębów dla świeżości oddechu Twojego pupila,
  • płyny do mycia uszek, o których higienę psy nie są w stanie same zadbać,
  • naturalne mgiełki perfumeryjne, w których brak alkoholu i sztucznych barwników.

Sklep z naturalnymi kosmetykami dla zwierząt. Miejsce, gdzie Twój pupil poczuje się kochany i wyjątkowy

Sklep internetowy https://totobi.pet/ pielęgnuje relacje człowieka z czworonogiem. Bogaty wybór kosmetyków naturalnych i w pełni bezpiecznych sprawia, że sierść i skóra psa zawsze będzie czysta, pachnąca, a środki dostarczą jej mnóstwa witamin i minerałów. Spersonalizowane produkty dla zwierząt Totobi wzmocnią więzi, dzięki którym Twój przyjaciel pokocha Cię jeszcze bardziej. Stwórz swój wyjątkowy kosmetyk z jego imieniem!

Każdy z produktów został przetestowany na ludziach, abyś Ty miał lub miała pewność, co do ich pochodzenia, skuteczności i bezpieczeństwa. Regularne stosowanie szamponów Totobi to korzyści w postaci usuwania martwej sierści, pozbycie się dermatologicznych problemów i nieprzyjemnego zapachu. Sprawdź naszą pełną ofertę i przetestuj wybrane produkty podczas kąpieli czworonoga!

Fot.: materiał prasowy Klienta.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*