Jakie imię będzie miało „royal baby”? – czyli o nietypowych zakładach bukmacherskich

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Zazwyczaj zakłady bukmacherskie kojarzymy przede wszystkim ze sportem, ale można obstawiać nie tylko związane z nim dyscypliny. Coraz większą popularnością cieszą się także zakłady, które dotyczą innych wydarzeń, np. kulturalnych.

Większość bukmacherów oferuje możliwość obstawiania zakładów przez Internet oraz w punktach stacjonarnych. Chociaż w zakładach bukmacherskich wciąż króluje sport, to osób, które są gotowe sprawdzić swoje typowania również w innych kategoriach nie brakuje. Wiele z nich decyduje się na obstawianie filmowych oraz muzycznych nagród, np. Oscarów, Grammy, czy Złotych Globów, wskazując zwycięzców w poszczególnych kategoriach. Ale zakłady mogą też dotyczyć innych kwestii, jak programy rozrywkowe typu talent show, a nawet prywatne życie słynnych celebrytów. Osoby, które chciałby spróbować swoich sił w typowaniu, powinny wcześniej upewnić się, że mają do czynienia ze sprawdzonymi zakładami, które oferuje legalny bukmacher.

 “Oscarowe” typowania

Każdego roku dużym zainteresowaniem cieszy się również ceremonia rozdania Oscarów. Tegoroczna gala z powodu pandemii została wyjątkowo przeniesiona na 25 kwietnia. Mimo to wiele osób już teraz zastanawia się, kto tym razem sięgnie po najważniejsze nagrody filmowe na świecie. W ubiegłym roku sprawdziły się typowania analityków STS, którzy uważali, że największe szanse na otrzymanie statuetki w kategorii „Najlepsza aktorka” ma Renee Zellweger, a nagroda dla najlepszego aktora trafi do Joaquina Phoenixa za rolę w głośnym filmie „Joker”. Słusznie także twierdzili, że to właśnie „Parasite” będzie triumfował w kategorii „Najlepszy film nieanglojęzyczny”, pokonując tym samym polskiego kandydata do Oscara, czyli „Boże Ciało” w reżyserii Jana Komasy. Chociaż polska propozycja zdobyła bardzo dobre recenzje za granicą, to właśnie południowokoreańska produkcja w reż. Joon-ho Bonga i Sin-ae Kwak stała się prawdziwym objawieniem gali oscarowej, zdobywając w sumie 4 statuetki, w tym dla najlepszego filmu.

Nietypowe zakłady

Co ciekawe można obstawiać nie tylko przyznawanie nagród kulturalnych, ale nawet płeć lub imię dziecka znanych sportowców i celebrytów. W 2012 roku książęca para William i Kate znalazła się na ustach wszystkich, kiedy ogłoszono, że księżna Cambridge spodziewa się dziecka. Sytuację tę wykorzystali bukmacherzy,  przyjmując zakłady na imię przyszłego księcia lub księżniczki. To jednak nie wszystko! Dodatkowo można było obstawiać, jaki typ włosów po urodzeniu będzie miało „royal baby”. Przykładów takich zakładów jest coraz więcej, co tylko może być dowodem na to, jak dużym zainteresowaniem cieszy się życie gwiazd z pierwszych stron gazet.

Bonus na start

Większość zakładów bukmacherskich posiada różnorodne oferty dla nowych klientów. Warto wcześniej dokładnie sprawdzić, który z nich oferuje najlepszy bonus powitalny. Trzeba jednak pamiętać o tym, że możliwość skorzystania z oferty bukmacherów zarówno przez Internet, jak i w formie stacjonarnej mają tylko te osoby, które ukończyły 18. rok życia. 

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. STS S.A. (dawniej Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Spółka z o.o.) posiada zezwolenie wydane przez Ministra ds. Finansów Publicznych na urządzanie zakładów wzajemnych. Hazard związany jest z ryzykiem.

fot. Pixabay

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*