Ruszyły Jabłonki 2021! Trwają zgłoszenia do tegorocznej edycji festiwalu

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Wystartowała nowa edycja największego jabłkowego święta w Polsce Jabłonki 2021. To okazja, aby zgłosić swoje pomysły na wydarzenia w ramach festiwalu.

Tegoroczny festiwal organizowany przez fundację State of Poland odbędzie się pod hasłem „Swawole 2021”. Na jego potrzeby powstała specjalna interaktywna mapa, dzięki której na bieżąco można zapoznać się ze wszystkimi jabłkowymi akcjami z całej Polski, jak również samemu zgłosić własne inicjatywy. Organizatorzy zachęcają do kreatywnego świętowania, mogą być to więc nie tylko lokalne, sadownicze wydarzenia, ale również kameralne pikniki na łonie natury, koncerty, degustacje, gry terenowe itp. Akcji towarzyszy kampania w mediach społecznościowych pod nazwą #jabłonki2021.

Muzyczna odsłona Jabłonek 2021

Tegoroczne świętowanie zakończy się 18 września festiwalem muzycznym na Błoniach PGE Narodowego. Koncertom towarzyszyć będą dodatkowe, m.in. kulinarne atrakcje. Szczegółowy program oraz informacje o biletach zostaną udostępnione niebawem na stronie wydarzenia: jablonki.com.

Poprzednie edycje Jabłonek pokazały, że mamy w kraju wielu miłośników jabłek. W sumie we wszystkich wydarzeniach wzięło udział aż 8 mln osób. W 2020 roku w akcję zaangażowało się ponad 40 influencerów. Na potrzeby ubiegłorocznego festiwalu powstał także cover przeboju Maanamu „Kocham Cię, kochanie moje” w wykonaniu zespołu The Dumplings w nowej, zaskakującej aranżacji.

Fot. Aphiwat Chuangchoem/Pexels

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*