Co można podarować mężowi w dniu ślubu?

Potrzebujesz ok. 4 min. aby przeczytać ten wpis

Ślub to jeden z  najważniejszych i często najszczęśliwszych dni w życiu każdej kochającej się pary. Dzień pełen najlepszych życzeń, obecności rodziny oraz ważnej ceremonii, która odtąd łączy ludzi ze sobą na dobre i na złe. 

Coraz większą popularność zyskuje obdarowywanie się prezentami przez małżonków. Kobiety często mają jednak problem z wyborem odpowiedniego prezentu dla swojego męża. Od teraz nie będzie to przeszkodą. Oto najlepsze pomysły na prezent ślubny dla niego.

Odpowiednie grawerowanie 

Grawerowanie różnych przedmiotów to ciekawy pomysł, aby nadać prezentowi dla męża wyjątkowego charakteru. Istnieje wiele różnych możliwości i wariantów na to, jak najlepiej wykorzystać ten pomysł. Podaruj mu w dniu ślubu spinki do mankietów: z waszymi inicjałami, inicjałami męża, bądź bez graweru. Wszystkie warianty są dobrym i eleganckim pomysłem. 

Mężczyźni często preferują nosić zegarki na nadgarstku, zamiast sprawdzać godzinę w swoich smartfonach. Dlatego wygrawerowane inicjały jego lub wasze wspólne na spodzie zegarka też będą wyjątkowym podarunkiem. Można dodać datę waszego ślubu, tak aby zawsze przypominała mu ten szczęśliwy dzień, kiedy spojrzy na zegarek.

Z kolei kieszonkowa latarka będzie idealnym pomysłem na prezent ślubny dla męża, jeżeli ten lubi gadżety i ciekawe akcesoria. Można też podarować mu specjalne narzędzie typu multitool.

Jego imię 

Oprócz odpowiedniego grawerowania istnieje jeszcze wiele innych pomysłów na ślubny prezent. Aby sprawić, by podarunek był jeszcze bardziej osobisty, można umieścić imiona męża na różnych przedmiotach. Np. szklaneczka do whisky z jego imieniem, lub kufel na ulubione piwo. Na rynku dostępne są również całe zestawy do alkoholi, które można wspaniale spersonalizować.

Kolejnym wyjątkowym pomysłem na prezent dla męża w dniu ślubu będzie skórzany portfel. Tutaj też istnieje możliwość zamówienia portfela z imieniem lub inicjałami Twojej drugiej połówki. Można też dodać jakiś żartobliwy tekst. Portfel bywa w częstym użyciu, dlatego będzie równocześnie doskonałą pamiątką, często przywołującą wasz wspaniały ślub. 

Jeszcze więcej pomysłów 

Romantyczny list dla męża? Czemu nie? Podaruj swojemu ukochanemu specjalny list w dniu ślubu. Napisz w nim, dlaczego go kochasz, co sprawiło, że zwrócił Twoją uwagę. Dodaj powody, dla których chcesz z nim spędzić resztę życia i napisz o wspólnych marzeniach. List możesz zapakować do specjalnej koperty i podarować dużo przed ślubem. Ale nie zapomnij dopisać – otworzyć tylko w dniu ślubu. To wyjątkowy sposób na to, jak wywołać radość i uśmiech męża. Będzie to również doskonała odmiana w dobie portali społecznościowych i komunikacji za pomocą smsów. 

Innym wyjątkowym przykładem na doskonały prezent jest podarowanie mężowi albumu z waszymi zdjęciami. Wywołane zdjęcia mają zupełnie inny charakter niż te wyświetlane na monitorze. Zdjęcia z waszych podróży czy po prostu wspólnych chwil w domu sprawią wyjątkową przyjemność twojemu ukochanemu.

Na sam koniec warto pomyśleć o pasji swojego męża. Np. jeśli uwielbia muzykę, możesz kupić mu płytę ulubionego zespołu. A skoro o muzyce mowa, uroczym prezentem będzie zaśpiewanie jego ulubionej piosenki podczas weselnego przyjęcia. To prezent z gatunku bezcennych.

Zdj. główne: Loren Cutler/unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*