Czekoladowy telegram – prezent dla miłośników czekolady i nie tylko

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Szukasz pomysłu na wyjątkowy prezent dla ukochanej osoby? Chcesz zrobić miłą niespodziankę swojemu przyjacielowi? A może Twoi dziadkowie właśnie obchodzą 50. rocznicę ślubu i zależy Ci na tym, aby ten dzień był dla nich niezapomniany? Wyślij im telegram! Ale nie taki zwykły, tylko… czekoladowy!

Bo uczucia można wyrażać na wiele sposobów…

Czekoladowy telegram od Chocolissimo to doskonały sposób, aby pokazać bliskiej Ci osobie, jak bardzo jest dla Ciebie ważna. Taki upominek sprawdzi się przy okazji różnych świąt, np. walentynek lub rocznicy ślubu. Telegram wykonany jest z najwyższej jakości czekolady. Możesz wybrać z gotowych już wzorów i dedykacji lub zaprojektować go samodzielnie. Wykonanie jest łatwe i niezwykle intuicyjne. Dosłownie w kilka minut można stworzyć własne projekty. W pierwszej kolejności należy wybrać jego rozmiar, następnie kliknąć w kostkę czekolady i wpisać treść swoich życzeń lub dedykację. Oprócz liter możesz dodawać też różne znaki specjalne i ozdobne kostki z ciekawymi motywami w zależności od okazji, np. miłosnymi, świątecznymi itp. Ostatni krok to wybór najlepszego opakowania. Dużą popularnością cieszą się koperty z możliwością dodania na niej własnej fotografii. Taka spersonalizowana forma prezentu z pewnością podbije serca Twoich najbliższych.

Fot. materiały Chocolissimo

Słodkie oświadczyny

Oświadczyny to jeden z najważniejszych momentów w życiu wszystkich par, dlatego warto zadbać o ich wyjątkową oprawę. Czekoladowy telegram sprawi, że ta chwila będzie niezapomniana. Możesz wybrać jedną z gotowych już propozycji zapakowanych w ozdobne koperty lub elegancką skrzynkę z lakierowanego drewna albo stworzyć własną wiadomość według swoich preferencji. Spróbuj wyobrazić sobie minę ukochanej osoby, kiedy otworzy kopertę ze słodką zawartością oraz tym najważniejszym dla niej pytaniem!

Fot. materiały Chocolissimo

Czekoladowe „dziękuję”

Słowo „dziękuję” ma ogromną moc, a wyrażone w słodkiej, czekoladowej formie jego siła jest podwójna. Czekoladowy telegram może być doskonałym wyrazem Twojej wdzięczności dla innych: rodziny, która Cię wspiera, przyjaciół, którzy zawsze są blisko Ciebie, gdy ich potrzebujesz lub sąsiadów, którzy codziennie witają Cię dobrym słowem.  Pomyśl, jak wiele miłych rzeczy, sytuacji i osób każdego dnia spotykasz na swojej drodze, za które możesz być wdzięczny.

Fot. materiały Chocolissimo

It’s a Girl!

Narodziny dziecka to ważne wydarzenie w życiu rodziców, którzy pragną podzielić się tą fantastyczną wiadomością z innymi. Jak poinformować członków rodziny i przyjaciół to tym, że spodziewamy się dziecka? Tu z pomocą również przychodzi nam czekoladowy telegram, dzięki któremu przekazać tę radosną nowinę innym w oryginalnej formie. W ofercie sklepu znajdziemy telegramy skierowane np. do babci i dziadka. Jeżeli jesteś w ciąży i chcesz poinformować o tym fakcie swojego partnera taka wiadomość w słodkiej oprawie będzie dla niego wspaniałą niespodzianką.

Fot. materiały Chocolissimo

Telegram na inne okazje

Możliwości wykorzystania czekoladowego telegramu jest bardzo wiele. Równie dobrze sprawdzi się jako upominek z okazji imienin, urodzin lub w dniu ślubu. Szczególnie, gdy jesteś daleko i nie masz możliwości bezpośredniego złożenia życzeń, taka forma prezentu z pewnością wywoła uśmiech na twarzy bliskich Ci osób.

Fot. materiały Chocolissimo

Fot. materiały Chocolissimo

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*