Często są równie sławne, co ich właściciele. Poznajcie ukochane psy gwiazd

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Kto z nas przejdzie obok nich obojętnie? Psy potrafią roztopić nawet najbardziej zatwardziałe serca, obdarowując nas miłością i oddaniem. Szczególną słabość do czworonogów mają niektórzy celebryci.

Lady Gaga

Artystka słynie z miłości do francuskich buldogów. Lady Gaga ma 3 psy, które wabią się Gustave, Koji i Asii. W lutym tego roku doszło do poważnego incydentu. W czasie wieczornego spaceru z pupilami artystki postrzelony został Ryan Fischer zatrudniony do opieki nad zwierzętami. Napastnicy uprowadzili dwa buldogi. Trzeci, Asii, odnaleziony później przez policję, zdołał uciec. Zrozpaczona piosenkarka obiecała za zwrot swoich ulubieńców pół miliona dolarów. Na szczęście niedługo po incydencie zwierzęta zostały zwrócone całe i zdrowe. Jakaś kobieta znalazła je na ulicy, niedaleko miejsca, w którym zdarzył się wypadek.

Ariana Grande

Gwiazda nie była w stanie poprzestać na jednym czy dwóch pupilach – jej dom to prawdziwy zwierzyniec. W domu Grande mieszka obecnie 10 psów. Wszystkich swoich czworonożnych przyjaciół wokalistka przygarnęła ze schronisk, którym regularnie udziela wsparcia. Jedna z suczek gwiazdy, Toulouse, pozowała nawet z Arianą legendarnej fotografce Annie Leibovitz i ozdobiła okładkę czasopisma Vogue.

Sandra Bullock

Aktorka jest znana z miłości do naszych „braci mniejszych”. Przez długi czas gwiazda opiekowała się psami wymagającymi szczególnej troski, które padły ofiarą niefrasobliwości kierowców. Teraz z Bullock mieszka pudel o imieniu Sweetie, który trzy lata spędził w schronisku dla zwierząt, nim odnalazł kochającą właścicielkę w osobie celebrytki. Z okazji ceremonii wręczenia Złotych Globów pudelkowi uszyto nawet kokardkę z tego samego materiału, co sukienka aktorki.

Mickey Rourke

„W moim życiu był okres, kiedy straciłem wszystko: dom, karierę, żonę. Pozostawały mi tylko psy. One pomagały mi przezwyciężać trudności” – powiedział aktor w jednym z wywiadów. Teraz ma kilka psów rasy Chihuahua i jest zaangażowany w niesienie pomocy tym najmniejszym pieskom świata.

Dwayne Johnson

Bliscy i najbardziej oddani fani amerykańskiego gwiazdora wiedzą, że za jego imponującą muskulaturą kryje się wielkie serce, w którym znalazło się miejsce dla miłości do zwierząt. Johnson jest bez granic zapatrzony w swojego francuskiego buldoga, którego wziął ze schroniska. Pupila nazwał na cześć Hobbsa, postaci z serii filmów „Szybcy i wściekli”, którą odegrał aż pięciokrotnie. Pies był nawet obecny na planie jednej z części filmowej serii.

Katherine Heigl

Gwiazda serialu „Chirurdzy” dzieli dom z ośmioma psami. Wszystkich swoich czworonożnych członków rodziny Heigl wzięła ze schronisk, którym udziela dużego wsparcia. W 2010 roku aktorka ofiarowała schroniskom milion dolarów. Zresztą nie tylko psy Katherine darzy miłością. Poza utrzymywaniem trójki dzieci, ona i jej mąż Josh Kelley trzymają na terenie swojej posiadłości koty, konie, kozy, świnie, kurczaki, a nawet osły.

Zdjęcie główne: Andrew Lipovsky/NBCUniversal/Getty Images

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*