NEXT FEST Showcase & Conference zbliża się wielkimi krokami – poznaj oficjalny line-up!

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Jedno z największych wydarzeń muzycznych tej wiosny odbędzie się już za kilka tygodni – mowa oczywiście o NEXT FEST, czyli poznańskiej inicjatywie zrzeszającej zarówno znanych, jak i debiutujących artystów. Choć pierwsze koncerty rozpoczynają się już 20 kwietnia, oficjalny line-up stale się powiększa. Kogo możemy się spodziewać? 

Wśród znanych nazwisk, które potwierdziły swoją obecność, znajdziemy między innymi Nosowską, Ralpha Kamińskiego, Igora Herbuta, Margaret czy Sarsę. Na poznańskich scenach nie zabraknie również ciekawych debiutów, takich jak zdobywająca listy przebojów Daria ze Śląska czy Ana Andrzejewska. Swój nowy album zaprezentuje również zespół Sorry Boys.

Na NEXT FEST nie zabraknie także zagranicznych akcentów – będziemy mogli posłuchać między innymi pochodzącego z Kijowa Dub Head’a i melancholijnej Yulii Vyzhy. Zdecydowanie jest na co czekać!

Co ważne, NEXT FEST to również liczne konferencje muzyczne, na których uczestnicy będą mogli posłuchać między z innymi rozmowy z zespołem Kwiat Jabłoni. 

Bilety na wydarzenie są jeszcze dostępne, jednak ich liczba jest ograniczona. Po więcej informacji zapraszamy na oficjalnego Instagrama: 

Zdjęcie główne: Roger Harris/unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*