III Galicyjski Festiwal Książki w tym roku wyłącznie online!

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Przed nami kolejne wydarzenie, które z powodu pandemii koronawirusa odbędzie się w wersji online. Organizatorzy Galicyjskiego Festiwalu Książki postanowili przenieść wydarzenie do sieci, biorąc pod uwagę bezpieczeństwo gości i uczestników eventu.

Organizatorzy zapewniają jednak, że mimo panującej sytuacji wrześniowy Festiwal będzie obfitował w wiele niespodzianek oraz ciekawych meetingów dla wszystkich miłośników słowa pisanego i dobrej literatury. Nie zabraknie zatem spotkań z autorami, premier książek, czy wykładów tematycznych.

„Z szacunku dla twórców, dla których kontakt z publicznością jest jednym z istotnych motorów tworzenia, ze względu na aktualnie obowiązujące ograniczenia i wytyczne postanowiliśmy, że trzecia edycja festiwalu odbędzie się w internecie, a wydarzenia zostaną udostępnione na stronie internetowej” – poinformował organizator, Stowarzyszenie „Pod Karpatami”.


https://www.facebook.com/podkarpatami/posts/3058921610859551

Galicyjski Festiwal Książki od samego początku istnienia, czyli od 2018 roku ma na celu promocję artystów związanych z Podkarpaciem. Poprzez to wydarzenie jego inicjatorzy pragną zachęcać do zapoznawania się z miejscową kulturą oraz regionem. Premierowa edycja Festiwalu gościła w rymanowskim Jasiu Wędrowniczku, zaś kolejna odbyła się w Krośnie, słynącym z wielu zabytków architektury posiadających certyfikat UNESCO.

Więcej informacji na temat Galicyjskiego Festiwalu Książki można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej festiwalksiazki.org.pl.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*