Kłujący zarost Twojego mężczyzny? Spraw mu przyjemność, ułatwiając jego golenie z super maszynką

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Męski zarost to sprawa, która o dziwo dotyczy tak samo pań jak i panów. Jeden z symboli męskości, seksowny, świadczący o samczej sile zarost – poza ekscytacją może powodować dyskomfort. 

Twarde owłosienie twarzy bywa problematycznie. Oczywiście sprawa nabiera istotności w momencie, gdy między dwiema powierzchniami zachodzi nieprzyjemne tarcie. Ostry zarost w kontakcie z delikatną skórą kobiecej twarzy skutkuje niemiłymi podrażnieniami. Zdecydowanie ogranicza to swobodę w drobnych pieszczotach, takich jak głaskanie po twarzy czy buziak w policzek. Niejednokrotnie panie muszą ograniczać kontakt skóra – skóra jeżeli nie chcą później walczyć z zaczerwienieniami. 

Oczywiście są osoby, którym nie doskwierają szorstkości. Na ich horyzoncie jednak może pojawić się inny problem – poprzecieranej garderoby. Pewnie niejedna z pań doświadczyła tego co może wydarzyć się ze swetrem, po długim kontakcie z przewieszoną przez ramię torebką. Materiał przeciera się i niszczy – właśnie poprzez tarcie. Dokładnie taka sama sytuacja zdarza się w momencie kontaktu zachodzącego na szyję zarostu w kołnierzykiem koszulek, o golfach nie wspominając. Po pierwsze – zahaczające o materiał ostre włosy powodują niemały dyskomfort i tak jak wspomnieliśmy wcześniej – ubrania dużo szybciej się niszczą.

Fot. bnenin/Adobe Stock

Mając świadomość wszystkich bolączek związanych z posiadaniem ostrego zarostu zdecydowanym odciążeniem może być inwestycja w dobrą maszynkę elektryczną. Jej regularne stosowanie sprawia, że zarost stopniowo się osłabia. Dobra maszynka elektryczna jest jednym z przykładów naprawdę rozsądnego wydatku. Co więcej jest to idealny prezent dla mężczyzny – w gruncie rzeczy będący miłą odmianą i dla niego i dla niej. Często mówi się, że wybór odpowiedniego męskiego podarunku jest ciężki – dlatego rozszerzamy listę potencjalnych prezentów o maszynkę elektryczną. Przed dokonaniem zakupu, warto zerknąć na właściwości poszczególnych modeli i wybrać produkt najbardziej zbliżony do potrzeb. 

Poza regularnym stosowaniem maszynki elektrycznej praca nad osłabieniem zarostu może odbywać również na innych poziomach. Przede wszystkim – nawilżanie skóry. Jest ono kluczowe zarówno w procesie regeneracji naskórka, w przypadku ewentualnych podrażnień, ale również sprawia, że waleczny włos nie ma tak ciężkiej do przebicia warstwy – bo nawilżona skóra, to elastyczna skóra. Obecnie na rynku dostępna jest bogata oferta dedykowanych preparatów zmiękczających zarost. 

Zatem drogie panie, chcąc sprawić przyjemność swojemu mężczyźnie a jednocześnie zwiększyć komfort własnego funkcjonowania – sprawcie mu maszynkę elektryczną. Ni zapomnijcie sprawdzić parametrów, efaktywności baterii i tego czy urządzenie jest wodoodporne – z pewnością, to zaangażowanie zostanie docenione!

Zdjęcie główne: materiały simpleman.pl

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*