Czym Kuba zaskakuje turystów? Inspirujące spotkanie online

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Najbliższy czwartek 23 listopada to prawdziwa gratka dla miłośników podróżowania i okazja, aby odbyć wirtualną wyprawę na Kubę. Przewodnikiem tej wyjątkowej wycieczki będzie Tomasz Tułak.

W ramach spotkania uczestnicy będa odkrywać wspólnie uroki tej niezwykłej, pełnej kontrastów wyspy. W czasie pokazu będzie można zobaczyć kolonialne miasta Kuby. Wśród nich oczywiście słynna Hawana i Santiago de Cuba. Na trasie znajdą się również takie miejsca jak Trynidad, Camaguey i Cienfuegos. Uczestnicy dowiedzą się również, w jaki sposób uprawia się tytoń i jak powstają popularne, kubańskie cygara. Spragnieni wakacji będą mogli przenieść się również na piękne, turkusowe plaże, takie jak Playa Pillar, Playa Ancon oraz Playa Larga.

Wydarzenie odbywa się w ramach projektu projekt: Na Woli czytamy do woli. Organizatorem jest Biblioteka na Bielskiego.

Kilka słów o prowadzącym

Warsztaty poprowadzi Tomek Kułak, podróżnik, właściciel Om Tramping Klub, absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego. Od kilkunastu lat nieustannie w drodze. W szczególności upodobał sobie Azję, choć ma na swoim koncie również liczne podróże do krajów Ameryki Północnej i Południowej.

Fot. Augustin de Montesquiou/Unsplash

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*