Sprawdzony przepis na chlebek bananowy od znanej aktorki!

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis
Sprawdzony przepis na chlebek bananowy od znanej aktorki!

Małgorzata Socha jeszcze do niedawna była aktorką, która bardzo chroniła swoją prywatność. Media śledziły rozwój jej kariery zawodowej, ale o życiu rodzinnym rodowitej warszawianki niewiele było wiadomo. Zmieniła to pandemia koronawirusa i przymusowy lockdown.

Wiele osób w okresie narodowej kwarantanny – w tym przedstawiciele kreatywnych zawodów czy celebryci – zajęło się poszerzaniem swoich kulinarnych talentów. Tak też jest z Małgorzatą Sochą, aktorką znaną z seriali „Przyjaciółki” czy „Na Wspólnej”. Na oficjalnym koncie na Instagramie absolwentka stołecznej Akademii Teatralnej podzieliła się niedawno swoim szybkim i niezawodnym przepisem na chlebek bananowy! Przepis spotkał się z ogromnym zainteresowaniem, a zamieszczony post artystki uzyskał tysiące polubień.

Małgorzata Socha od kilku tygodni oddaje się ze swoją córką kulinarnej przygodzie. Jakiś czas temu wspólnie przygotowały pyszne dżemy, a teraz przyszedł czas na chlebek bananowy. Dzięki niemu żadne dojrzałe banany w domu się nie zmarnują. Zobaczcie sami i spróbujcie!


Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *