Sprawdzony przepis na chlebek bananowy od znanej aktorki!

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Małgorzata Socha jeszcze do niedawna była aktorką, która bardzo chroniła swoją prywatność. Media śledziły rozwój jej kariery zawodowej, ale o życiu rodzinnym rodowitej warszawianki niewiele było wiadomo. Zmieniła to pandemia koronawirusa i przymusowy lockdown.

Wiele osób w okresie narodowej kwarantanny – w tym przedstawiciele kreatywnych zawodów czy celebryci – zajęło się poszerzaniem swoich kulinarnych talentów. Tak też jest z Małgorzatą Sochą, aktorką znaną z seriali „Przyjaciółki” czy „Na Wspólnej”. Na oficjalnym koncie na Instagramie absolwentka stołecznej Akademii Teatralnej podzieliła się niedawno swoim szybkim i niezawodnym przepisem na chlebek bananowy! Przepis spotkał się z ogromnym zainteresowaniem, a zamieszczony post artystki uzyskał tysiące polubień.

Małgorzata Socha od kilku tygodni oddaje się ze swoją córką kulinarnej przygodzie. Jakiś czas temu wspólnie przygotowały pyszne dżemy, a teraz przyszedł czas na chlebek bananowy. Dzięki niemu żadne dojrzałe banany w domu się nie zmarnują. Zobaczcie sami i spróbujcie!


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*