Muzyczne spotkanie z Natalią Przybysz

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Cykl spotkań „Dogrywki” odbywa się z inicjatywy Strefy Kultury Wrocław. Co miesiąc do rozmowy będą zapraszane wybitne polskie wokalistki.

Pierwszą gościnią wydarzenia będzie jedna z najpopularniejszych polskich artystek muzycznych Natalia Przybysz. Swoją karierę zaczynała w duecie z siostrą bliźniaczką, a po rozpadzie zespołu rozpoczęła solowy projekt. Na swoim koncie ma wiele znanych przebojów, a jej unikatowe podejście do muzyki zyskało rzeszę oddanych fanów. Podczas spotkania z redaktorem Maciejem Przestalskim opowie o początkach swojej kariery, etapach tworzenia muzyki, ulubionych koncertach i najtrudniejszych momentach w muzyce. Artystka ułoży także specjalną playlistę muzyczną, która zostanie udostępniona w przeddzień rozmowy. Spotkanie z Natalią Przybysz odbędzie się 16 lutego o godzinie 18:00, a relacje z wywiadu będzie można obejrzeć na Facebookowym profilu Strefa Kultury Wrocław.

Kolejni goście

W harmonogramie spotkań pojawiły się także takie artystki, jak Bovska (23 marca), Rosalie. (20 kwietnia) i Mela Koteluk (11 maja). Wszystkie rozmowy będą odbywać się wirtualnie.

Fot. Andrzej Belina-Brzozowski, Agencja L&B Photo/Wikimedia Commons/CC BY-SA 2.5

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*