„My, dzieci z dworca ZOO” wkrótce na HBO GO. Zobaczcie zwiastun serialu

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

HBO planuje premierę serialu opartego na kultowej książce „My, dzieci z dworca ZOO”. W sieci można już znaleźć oficjalny zwiastun.

Serial liczący 8 odcinków ma zadebiutować na platformie HBO GO pod koniec lutego. Produkcja powstała w oparciu o książkę z 1978 roku, która jest zapisem rozmów dziennikarzy niemieckiego tygodnika „Stern” – Kaia Hermanna i Horsta Riecka z Christiane Felscherinow, młodą dziewczyną uzależnioną od narkotyków. Książka stała się bestsellerem, sprzedając się w nakładzie 5 milionów egzemplarzy. Za reżyserię produkcji odpowiada Philipp Kadelbach, a w rolach głównych wystąpią m.in. Jana McKinnon jako Christiane oraz Michelangelo Fortuzzi jako Benno.

https://www.youtube.com/watch?v=BjpkSzJ8Bi0

O serialu

Bohaterami serialu jest grupa nastolatków z Berlina Zachodniego. Christiane, Babsi, Axel, Stella, Benno oraz Michi prowadzą styl życia pełen destrukcyjnych zachowań i narkotyków. Główna bohaterka po rozstaniu rodziców ucieka z domu i próbuje znaleźć swoje miejsce w nowej, trudnej rzeczywistości. Klimat serialu podkreśla nowoczesna ścieżka dźwiękowa inspirowana muzyką Davida Bowie’go.

Fot. Alehandra13/Pixabay

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*