Powstanie serial na podstawie kinowego hitu!

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Od 24 stycznia na player.pl będzie można oglądać 4-odcinkową produkcję opartą na filmie „25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy”.

Film trafił na platformę VOD stacji TVN kilka tygodniu temu, jednak aby obejrzeć dzieło Jana Holoubka trzeba było wykupić płatną 25 złotych subskrypcję. Teraz do oferty Playera dołączy serial, który szerzej opowie historię Tomasza Komendy. Pierwsze dwa odcinki będą miały premierę 24 stycznia, kolejny trafi do widzów 31 stycznia, a ostania część zostanie udostępniona 7 lutego. Zgodnie z zapowiedzią producentów pierwszy odcinek będzie dostępny w serwisie bezpłatnie.

Sprawa Tomka Komendy

Historia niesłusznie oskarżonego i skazanego za morderstwo i gwałt nastolatki Tomasza Komendy obiegła całą Polskę w 2018 roku, gdy Sąd Okręgowy we Wrocławiu warunkowo zwolnił mężczyznę z odsiadywanej kary. Z przyznanych mu 25 lat, Tomek Komenda 18 spędził w więzieniu. Film „25 lat niewinności” opowiada o życiu mężczyzny, czasie spędzonym za kratkami, wznowionym śledztwie i powrocie do normalności. Serial będzie poszerzał wątki poruszone w filmie, szczególnie relacje z rodziną, więzienną codzienność oraz prowadzone na nowo śledztwo dotyczące zamordowania młodej dziewczyny w Miłoszycach.

Fot. materiały prasowe

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*