Premiera nowej książki Joanny Jędrzejczyk!

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Trzykrotna mistrzyni świata i zawodniczka UFC opowiada o swoim życiu, najtrudniejszych walkach, motywacji i sportowej codzienności.

Pierwsza książka Joanny Jędrzejczyk ukazała się w 2017 roku i była autobiografią. Zawodniczka MMA opisała swoją drogę do sukcesu i zdobytych tytułów. W mającym premierę 27 stycznia „Czarno na białym” kobieta opowiada o trudnościach w życiu prywatnym, największej przegranej w karierze sportowej, która zmieniła historię kobiecego MMA i wybitnej walce z Zhang Weili.

Wirtualne spotkanie autorskie

26 stycznia o godzinie 18:00 Joanna Jędrzejczyk będzie gościem cyklu #premieraonline sieci sklepów Empik. Transmisję live dostępna będzie na Facebooku księgarni. Rozmowę poprowadzi wieloletnia dziennikarka radiowa Justyna Dżbik. W trakcie wydarzenia zawodniczka UFC opowie o procesie pisania książki, kulisach jej powstania oraz historii, która skłoniła ją do stworzenia kolejnej części opowieści autobiograficznej. Podczas wydarzenia uczestnicy będą mogli zadawać pytania i uczestniczyć w wirtualnej dyskusji.

Fot. Josh Hedges/Zuffa LLC/UFC/Getty Images

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*