Spotkania autorskie, premiery, dyskusje z ludźmi kultury i filmu – dziś rozpoczyna się Wirtualny BookTarg!

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

12 listopada startuje siedmiodniowy targ książek on-line. II edycja to prawie 50 różnych wydarzeń z udziałem najlepszych autorów i znawców literatury.

Tegoroczne wydanie BookTargu zostało podzielone na 9 sekcji tematycznych. Każdy z internautów z pewnością znajdzie coś dla siebie w każdym z działów. BookTarg kryminalny, romantyczny, epicki, filmowy, publicystyczny, fantastyczny, dziecięcy i młodzieżowy. Dodatkowo powstały dwie specjalistyczne sekcje: BookTarg translatorski i BookTarg branżowy. Tegoroczne wydarzenie to nie tylko spotkania autorskie i rozmowy z najpopularniejszymi pisarzami, ale także dyskusje, debaty i wykłady na tematy dotyczące literatury we współczesnym świecie. Pośród tego typu spotkań można znaleźć rozmowę z doktorem Markiem Maruszczakiem o wykorzystaniu gier mobilnych do promocji literatury, dyskusję o adaptacjach teatralnych i współpracy między autorem, wydawcą a teatrem czy historie polskich wydawczyń, które odniosły sukces. Ciekawe tematy branżowe to dopiero początek atrakcji podczas Wirtualnego BookTargu. Równie imponująca jest lista zaproszonych gości.

Program targów wypełniony znanymi nazwiskami

Literacki plan najbliższego tygodnia można otworzyć nazwiskiem najpopularniejszego na świecie autora kryminałów Harlana Cobena. Rozmowa z nim odbędzie się w inaugurujący targi dzień o godzinie 18.00. Obok spotkania autorskiego z amerykańskim pisarzem pojawi się także dyskusja dotycząca kobiecych kryminałów. W bloku epickim będzie można posłuchać Małgorzaty Gutowskiej-Adamczyk czy Guillaume Musso. W sekcji dotyczącej fantastyki pojawi się tegoroczny laureat Literackiej Nagrody Nike – Radek Rak. Moduł translatorski zasilą wybitni tłumacze i znawcy literatury zagranicznej tacy jak Rafał Lisowski członek Stowarzyszenia Tłumaczy Literatury. Wszystkie wydarzenia odbędą się w przestrzeni internetowej, transmitowane na fanpage’u BookTargu na Facebooku lub YouTubie. Szczegółowy program i spis wszystkich zaplanowanych spotkań można znaleźć na oficjalnie stronie BookTargu.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Przed nami siedem wyjątkowych dni jesiennej edycji BookTargu, wielkiego wirtualnego święta książek, organizowanego przez @allegropl , Lubimyczytać.pl oraz @czytamzlegimi . Spotkania autorskie, premiery, promocje oraz dyskusje z najznamienitszymi pisarzami, ludźmi kultury i filmu – to wszystko będzie można znaleźć online w programie wydarzenia, które odbędzie się od 12 do 18 listopada. Podzieliliśmy BookTarg na 9 tematycznych bloków: BookTarg kryminalny 🔪, BookTarg romantyczny ♥️, BookTarg epicki🖋, BookTarg filmowy🎥, BookTarg publicystyczny📷, BookTarg fantastyczny, 🐉BookTarg dziecięcy i młodzieżowy🐻, BookTarg translatorski💬 oraz BookTarg branżowy📖. Zatem każdy czytelnik, obojętnie co lubi czytać i jakim tematem się interesuje, na pewno znajdzie coś dla siebie. Koniecznie śledźcie nasz profil na FB oraz zaglądajcie na stronę https://booktarg.pl #booktarg Łączą nas książki!📖 Do zobaczenia online! #BookTarg #lubimyczytac #legimi #allegro #targi #książki #spotkaniautorskie

Post udostępniony przez Lubimyczytac.pl (@lubimyczytac.pl)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*