Robert Makłowicz wystąpi w Klubie Komediowym!

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Dzisiaj o godzinie 21.00 na Facebooku odbędzie się transmisja spektaklu on-line z desek warszawskiego Klubu Komediowego!

To już druga wizyta Roberta Makłowicza w Klubie Komediowym. Tym razem spektakl odbędzie się bez fizycznej obecności kucharza. Organizatorzy tłumaczą, że formuła dzisiejszego wydarzenia to improwizacja z wcześniej przygotowanymi elementami. Robert Makłowicz został poproszony o nagranie kilkuminutowych filmików i zabawnych anegdot. Aktorzy i stand-uperzy będą mieli za zadanie zainspirować swój występ nagraniem przesłanym przez gwiazdę wieczoru. Treść nagrań występujący poznają podczas spektaklu, tak by mieli jak najmniej czasu na przygotowanie. Wydarzenie będzie transmitowane na Facebooku. Aby wziąć udział w spektaklu należy wykupić dostęp w cenie 18.99 zł.

Czym zajmuje się Klub Komediowy?

Jak sami o sobie piszą artyści tworzący Klub Komediowy to teatr piwniczny, a właściwie plac zabaw dla dorosłych, gdzie amerykański rodzaj kultury komediowej i klubowej łączy się z polską kulturą. Klub organizuje występy improwizowane, spektakle teatralne, stand up, zamknięte eventy firmowe, a także szkolenia i webinaria. Wszystkie wydarzenia pozostają w konwencji żartu i groteski. Działalność Klubu Komediowego jest również kojarzona z ich pracą w internecie. Członkowie Klubu publikują nagrania swoich występów oraz specjalnie przygotowane produkcje, takie jak parodie, skecze czy dubbing znanych scen filmowych. Ogromny rozgłos i popularnością cieszyła się ich ostatnia produkcja, czyli parodia reklamy Apartu. Na platformie You Tube film ten ma już ponad 2 miliony odtworzeń!

Fot. Bieniecki Piotr/Wikimedia Commons/CC BY-SA 4.0

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*