„Świąteczne pogotowie roślinne”, czyli live z Jadłonomią!

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Najpopularniejsza polska blogerka kuchni wegańskiej zaprasza na transmisje live, podczas której pomoże w przygotowaniu roślinnych Świąt Bożego Narodzenia!

Spotkanie jest organizowane dla każdego kto jest zainteresowany kuchnią wegańską w wydaniu bożonarodzeniowym. Jeśli ktoś z obserwujących Jadłonomię ma pytanie dotyczące konkretnej potrawy, pierwszy raz mierzy się z świątecznym menu w całości roślinnym lub chce przekonać członka rodziny podczas Wigilii, że wegańska kuchnia też może być syta i smaczna, to jest zaproszony do uczestnictwa w transmisji. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18.00 w najbliższa niedzielę. Pytania można zgłaszać wcześniej, a blogerkę podczas live’a postara się odpowiedzieć na większość z nich.

Czym jest „Jadłonomia”?

Blog pod taką nazwą prowadzi Marta, która od 10 lat zajmuje się kuchnią wegańską w internecie. Kucharka regularnie wydaje książki kucharskie, w którym tworzy autorskie przepisy na dania roślinne. Stworzyła pierwszy na świecie wegański telewizyjny program kulinarno-podróżniczy, który można oglądać na kanale Kuchnia+. Felietony jej autorstwa są publikowane w „Vogue Polska” czy „Przekroju”, a na Instagramie obserwuje ją ponad 327 tysięcy osób.

Fot. Olla Olsson/Pexels

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*