Sylwester 2020/2021. Wiemy, co szykują stacje telewizyjne

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Do sylwestra co prawda jeszcze trochę czasu, ale popularne stacje telewizyjne już stopniowo uchylają rąbka tajemnicy, jakie atrakcje planują na tę wyjątkową noc. Czego można się spodziewać?

Ze względu na pandemię tegoroczny sylwester będzie inny niż wszystkie i większość z nas spędzi go w swoich domach. Wspólne świętowanie na największych koncertach plenerowych będzie musiało ustąpić miejsca zabawie w domowym zaciszu. Największe stacje telewizyjne już czynią przygotowania do nocy sylwestrowej. Kto wystąpi na tegorocznym sylwestrze?

Sylwester Marzeń z Dwójką

Pierwsze karty odkryło już TVP 2. Tegoroczna impreza odbędzie się w klimacie disco. Na sylwestrze pojawią się Zenek Martyniuk, Cleo oraz Marcin Miller. Stacja podkreśla, że wydarzenie zostanie zorganizowane z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa.

Sylwestrowa Moc Przebojów na Polsacie

W tym roku Polsat zaprasza na największą muzyczną domówkę. Na scenie wystąpią m.in. Dawid Kwiatkowski, Alicja Majewska, Maizie Williams, Loony i Boney M. Impreza odbędzie się na żywo bez udziału publiczności w dwóch warszawskich studiach telewizji Polsat. Kulisy wydarzenia będzie można śledzić również w mediach społecznościowych stacji.

Maraton filmowy z TVN

W tym roku stacja rezygnuje z tradycyjnej zabawy sylwestrowej, ale zamiast tego chce zagwarantować swoim widzom dużą dawkę filmowych emocji. Wśród propozycji znajdzie się coś zarówno dla fanów komedii, jak i kina sensacyjnego. Od 20.00 na ekranie będzie można zobaczyć kolejno takie filmy, jak: Nigdy w życiu!”, „Pieniądze to nie wszystko”, „American Pie II” oraz „Świadek koronny”.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*