Billie Eilish zagra koncert on-line. Poznaj szczegóły!

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

25 października o północy czasu środkowoeuropejskiego Los Angeles rozpocznie się transmisja koncertu jednej z najpopularniej szych artystek młodego pokolenia.

Amerykańska piosenkarka była w trakcie międzynarodowej trasie promującej jej nowy album „WHEN WE ALL FALL ASLEEP, WHERE DO WE GO?”, gdy na świecie rozprzestrzenił się koronawirus. Artystka była zmuszona odwołać wszystkie koncerty i wrócić do Stanów Zjednoczonych. Jednak zdobywczyni 5 nagród Grammy nie próżnowała podczas lockdownu. Uczestniczyła w kilku charytatywnych koncertach, występując m. in. w projekcie „One World: Together at Home” – 6 godzinnej transmisji z domów największych gwiazd muzycznych na świecie. Wydała nowy singiel „my future”, zapowiedziała premierę filmu dokumentalnego, stworzyła własne ukulele we współpracy z firmą Fender, a także zaprojektowała własne logo na Igrzyska Olimpijskie 2028.

https://www.instagram.com/p/CGDNJX3lLJl/

Koncert Billie Eilish odbędzie się w najbliższą niedzielę w nocy i będzie transmitowany na całym świecie. Bilety zaczynające swoją cenę od 30$ można kupić na oficjalnej stronie wydarzenia.

Fot. Crommelincklars/Wikimedia Commons/CC BY 2.0

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*