Wiosenna ramówka telewizyjna – powroty popularnych formatów i kilka nowości!

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Popularne stacje telewizyjne opublikowały plan emisji programów i seriali na najbliższy sezon.

„Twoja twarz brzmi znajomo”

14. edycja programu rozrywkowego emitowanego w telewizji Polsat powraca na małe ekrany już 5 marca. W show polegającym na wcielaniu się w rolę znanych muzyków wystąpią, między innymi aktorzy Lesław Żurek, Tamara Arciuch czy Michał Meyer.

„Żywioł Saszy. Ogień”

Nowy serial TVN to opowieść o profilarce kryminalnej, która po latach nieobecności wraca z Wielkiej Brytanii do Polski. Jej pierwszą sprawą będzie ustalenie tożsamości seryjnego podpalacza łódzki kamienic. Telewizyjną premierę zapanowano na 6 kwietnia.

„Dance Dance Dance”

Nowy sezon tanecznego programu, w którym występują znane osobowości ze świata kultury, muzyki, telewizji i sztuki to jedna z największych premier wiosennej ramówki Teewizji Polskiej. W tegorocznej edycji udział wzięli znani z siódmego sezonu programu „Rolnik szuka żony” Marta Paszkin i Paweł Bodzianny, wokalistka Roksana Węgiel z przyjaciółką Oliwią Górniak czy influencerka Ola Nowak i kucharz Damian Kordas. Zwycięski duet przekaże 100 000 złotych na wybrany cel charytatywny.

„Komisarz mama”

Kryminalny serial o powrocie śledczej Marii Matejko do pracy to nowa propozycja serialowa od stacji Polsat. W tytułowej roli wystąpi Paulina Chruściel, a partnerować będą jej Wojciech Zieliński, Anna Dereszowska, Jakub Wesołowski oraz Krystian Wieczorek. Produkcja zadebiutuje na ekranach 3 marca.

„Power Couple”

Najnowsza produkcja stacji TVN to program rozrywkowy, w którym 7 znanych par zamieszka ze sobą na 3 tygodnie w luksusowej wilii. Podczas 10 odcinków uczestnicy będą musieli realizować rozmaite wyzwania i przyzwyczaić się do wspólnego mieszkania. W pierwszej edycji formatu udział potwierdzili Ewa Kasprzyk i Michał Kozerski, Janusz Chabior i Agata Wątróbska, Agata i Piotr Rubik, Aleksandra i Piotr Gruszka, Hubert Gromadzki i Magda Nędza, Tomek Torres i Paulina Łaba-Torres oraz Katarzyna Pakosińska i Iraklim Basilashvili. Premiera pierwszego odcinka już 20 marca.

Fot. Wang John/Unsplash

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*