WYPOCZYWAJ W SWOIM OGRÓDKU

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Press info

Wiosenne popołudnia i ciepłe wieczory spędzone wśród zieleni własnego ogródka, czy na przytulnie urządzonym balkonie to idealny relaks po całym dniu. Wypoczynek na świeżym powietrzu z pewnością ułatwią wygodne meble ogrodowe. Nie potrzeba wiele, aby urządzić swój własny przytulny kącik. Marka Costway proponuje różnorodne zestawy mebli ogrodowych, począwszy od kompletów rattanowych, po żeliwno-aluminiowe meble, leżaki dla dzieci, a nawet drewniane legowiska dla zwierząt. 

Komplet mebli rattanowych – stolik i dwa krzesła, Costway 

Świetnie do ogrodu lub na taras sprawdzi się komplet mebli wykonanych ze stali nierdzewnej i technorattanu. Stolik i krzesła przystosowane są do użytku zewnętrznego.  Są odporne na warunki atmosferyczne. Stolik kawowy posiada blat z grubego i odpornego szkła hartowanego. Poszewki można łatwo zdjąć z poduszek, aby je wyczyścić.

https://costway.pl/komplet-mebli-rattanowych-stolik-2-krzesla-brazowe-kremowe

Zestaw mebli ogrodowych odlewnych żeliwno-aluminiowych, Costway 

Wykonano je z najnowocześniejszego aluminium, dzięki czemu są trwałe i solidne, a jednocześnie lekkie. Cały zestaw składający się z dwóch krzeseł i stołu waży 12 kilogramów. Zastosowane materiały zapewniają odporność na rdzę i trwałość.
https://costway.pl/zestaw-mebli-ogrodowych-odlewanych-zeliwno-aluminiowych

Podwójny leżak ogrodowy dla dzieci z poduszką i daszkiem, Costway

Dzieciom po wyczerpującej zabawie przyda się chwila odpoczynku. Przestronny podwójny leżak na pewno sprosta temu wyzwaniu. Wykonany jest z drewna jodłowego, przyjemnej w dotyku tkaniny oraz gąbki. Zadaszenie i boczne ścianki zapewniają dużo cienia. Leżak ma też miejsce na kubki oraz zabawki. Maksymalne obciążenie leżaka wynosi 50 kg.
https://costway.pl/podwojny-lezak-ogrodowy-dla-dzieci-z-poduszka-i-parasolem


Domek legowisko dla psa lub kota z piętrem i schodami, Costway 

Dla czworonożnych przyjaciół również znajdzie się odrobina przyjemności. Domek z legowiskiem został wykonany z drewna jodłowego. Ma niewielkie rozmiary, dlatego sprawdzi się zarówno wewnątrz jak i w ogrodzie, czy na tarasie. Może być domkiem dla psa lub legowiskiem dla kota. Posiada dwa piętra z czego jedno jest zadaszone a drugie pełni funkcję tarasu. https://costway.pl/domek-dla-psa-lub-kota-legowisko-z-pieterkiem-i-schodami

Te i wiele innych akcesoriów ogrodowych można znaleźć na stronie www.costway.pl.

Costway to jeden z największych importerów oraz producentów zabawek dla dzieci, mebli, akcesoriów do domu i ogrodu oraz artykułów sportowych. To międzynarodowa firma z 20-letnim doświadczeniem, działająca w takich krajach, jak Stany Zjednoczone, Kanada, Wielka Brytania, Francja, Niemcy, Hiszpania, Włochy i wielu innych. Jest obecna na rynkach ponad 150 krajów świata. Produkty marki Costway dostępne są w sprzedaży na stronie www.costway.pl lub za pośrednictwem największych marketplaców takich jak Allegro, Amazon czy Morele.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*