Zacznij od dziś dbać o środowisko naturalne razem ze Slowpack. Produkty przyjazne naturze dla Twojego biznesu i domu

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Od wielu lat poruszana jest sytuacja środowiska naturalnego na całej planecie. Kraje zacofane mają z tym ogromny problem, gdzie m.in. w Indiach jest on szczególnie widoczny. Tony śmieci na ulicach, w jeziorach i morzach otacza nas wszystkich. Aby z tym walczyć konieczne są zmiany nie tylko w społeczeństwie, ale i w systemie prawa. Wszyscy muszą dołożyć swoją cegiełkę, aby żyć i funkcjonować w czystym i zdrowym środowisku. Nie bez przyczyny oferta sklepu Slowpack kierowana jest głównie do branży gastronomicznej, u której widać wciąż nadmierne korzystanie z produktów plastikowych.

Opakowania ekologiczne to przyszłość. Dobrze wyselekcjonowane i w pełni przyjazne naturze artykuły od Slowpack

Firma SlowPack powstała z myślą o dostarczaniu do branży gastronomicznej produktów z unikatowych materiałów, które są biodegradowalne. Oznacza to, że nie zaśmiecają środowiska naturalnego. Jeszcze kilka lat temu na porządku dziennym było serwowanie jedzenia  i napojów w plastikowych kubkach bądź opakowaniach. Teraz na szczęście się to zmienia i również za sprawą wielkich restauracji, które dostępne są w wielu krajach na całym świecie ta sytuacja uległa zmianie.

Opakowania ekologiczne są wyrobami, które powinny gościć częściej w restauracjach, barach, food truckach czy pubach. Wszędzie tam, gdzie dostępne jest jedzenie i picie na wynos. Naturalne opakowania, m.in. z trzciny cukrowej, papieru, mączki kukurydzianej czy PLA, z powodzeniem zastąpią wszechobecny plastik, a sama potrawa nie straci dzięki nim swojego smaku. 

Słomki, kubki, naczynia, torby i wiele innych. Sprawdź pełną ofertę Slowpack!

Nadmierna ilość plastiku na świecie to poważny problem. Dlatego w ostatnich latach powstało wiele inicjatyw i przede wszystkich alternatywnych wyborów, które mają skutecznie pomóc w jego produkcji. Tak oto plastikowe torby zostały zastąpione przez torby ekologiczne, które możemy zabrać na zakupy przez wiele razy. Są one równie wytrzymałe i mają uniwersalne zastosowanie. Biodegradowalne reklamówki powstają z materiału na bazie skrobi ziemniaczanej, która rozłoży się w warunkach przemysłowych. Dostępne eko torby w sklepie Slowpack zostały również wyprodukowane z papieru, który jest coraz częściej obecny w branży gastronomicznej. 

Zapoznaj się z pełną ofertą sklepu internetowego Slowpack, który w swojej ofercie ma tylko i wyłącznie produkty przyjazne środowisku i wolne od tworzyw sztucznych. Dołącz do społeczności, która chce zmienić świat, aby żyć w pełni zgodnie z naturą i zadbać o przyszłe pokolenie!

Fot.: materiał prasowy Klienta.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*