5 popularnych kierunków wakacyjnych 2021

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Niskie ceny, słoneczna pogoda oraz niesamowite widoki to tylko kilka aspektów, na które w tym roku zwracają uwagę podróżujący.

Turcja

Według opublikowanego raportu badającego tegoroczne kierunki wakacyjne Polaków na pierwszym miejscu uplasowała się Turcja. Sezon sprzyjającej pogody trwa tam od kwietnia aż do października, dlatego jest tak atrakcyjny dla turystów.

Egipt

Równie wysokie miejsce w ostatnich tygodniach na liście wakacyjnych kierunków zajmuje Egipt. Gorący klimat i historyczne zabytki, co roku przyciągają tysiące turystów z całego świata. Wakacje w egipskich kurtach są relatywnie tanie i gwarantują wiele dodatkowych atrakcji.

Grecja

Jeden z najchętniej odwiedzanych krajów sezonie wakacyjnych. Wśród polskich turystów od lat utrzymuje się na czołowych miejscach, nie inaczej stało się w 2021 roku. Biura podróży oferują wycieczki do kilkunastu rozmaitych miejscowości i wysp, które są idealnym miejscem do wypoczynku.

Hiszpania

Obok Grecji jeden z najpopularniejszych europejskich krajów w Europie. Stabilna sytuacja pandemiczna i zniesione obostrzenia zachęciły podróżujących do poznania i zwiedzenia Hiszpanii w tegorocznym sezonie letnim.

Zanzibar

Malownicza wyspa była jednym z najpopularniejszych kierunków w sezonie zimowym. Podczas nadchodzącego lata biura podróży również przygotowały bogatą ofertę podróży do Tanzanii, dlatego szukając miejsca do relaksu na plaży warto wybrać Zanzibar.

Fot. Riciard/Pexels

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*