A po pandemii zrobię GAP YEAR i zacznę zwiedzać świat! – spotkanie online

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Czujesz, że potrzebujesz zmiany, chcesz doświadczać nowych rzeczy i wprowadzić trochę spontaniczności do swojej codzienności? Sprawdź, czym jest gap year i jak może odmienić Twoje życie!

Wiele młodych osób w pewnym momencie odczuwa potrzebę zmiany i zdobywania nowych doświadczeń. Gap year to właśnie termin, który oznacza okres pomiędzy różnymi, ważnymi etapami życia. Na taką przerwę decydują się często osoby przed rozpoczęciem studiów lub podjęciem nowej pracy. Taka chwila wytchnienia pomaga oderwać się od otaczającej rzeczywistości, spojrzeć z dystansem na pewne sytuacje i uporządkować swoje sprawy.

O tym, jak wiele innych zalet może mieć gap year będzie można dowiedzieć się w ramach spotkania online, które rozpocznie się 20 stycznia o godz. 19.00. Wydarzenie odbywa się w ramach projektu Podróżnicy Niezależnego Zrzeszenia Studentów Uniwersytetu Warszawskiego we współpracy z Education First – organizacją, która zajmuje się edukacją językową. Transmisja zostanie udostępniona na FB organizatora.

Gdy potrzebujesz zmiany „tu i teraz”

Spotkanie to doskonała okazja dla osób, które chciałyby spróbować czegoś nowego. Prowadzący z Education First opowiedzą, dlaczego warto zdecydować się na taką przerwę, jak ją zaplanować i wcielić w życie. Uczestnicy dowiedzą się również co trzeba wziąć pod uwagę przy organizacji takiej podróży i jak gap year może wpłynąć na dalszą karierę zawodową oraz życie osobiste.

Fot. Riccardo Bresciani/Pexels

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

  • Natalia 21.01.2021

    Super! Już nie mogę się doczekać 🙈