Gdzie kupować bilety na wydarzenia kulturalne w Krakowie?

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Kraków to jedno z najbardziej obfitujących w wydarzenia kulturalne miejsc na mapie naszego kraju. Praktycznie co miesiąc odbywają się tu liczne eventy z różnych obszarów szeroko pojętej kultury. Wstęp na niektóre z nich jest wolny, aby dostać się natomiast na inne, należy zakupić bilet. Jest jedno miejsce w sieci, za pośrednictwem którego nie tylko dowiemy się, co ciekawego już wkrótce wydarzy się w Krakowie, ale także od ręki nabędziemy bilety na interesujące nas festiwale. Tym miejscem jest portal KBF: BILETY. Sprawdźmy, co oferuje swoim użytkownikom!

Portal KBF: BILETY – program wydarzeń i wejściówki

KBF: BILETY to portal należący do Krakowskiego Biura Festiwalowego – instytucji, która od lat zajmuje się realizacją i promocją krakowskich wydarzeń kulturalnych. Pod jej pieczą znajdują się zarówno wydarzenia kulturalne w Krakowie, jak i imprezy oraz spotkania o charakterze ogólnopolskim i międzynarodowym. KBF współpracuje z licznymi instytucjami kulturalnymi, oświatowymi i stowarzyszeniami z Polski i zza granicy po to, aby dostarczać mieszkańcom Krakowa i turystom licznych rozrywek, które łączy ich kulturalny charakter. KBF organizuje lub współorganizuje takie wydarzenia, jak m. in. Misteria Paschalia, Opera Rara, Festiwal Muzyki Filmowej, a także liczne krakowskie imprezy plenerowe, które przyciągają do siebie liczne rzesze gości.

Fot.: elements.envato.com / FoToArtist_1

Z aktualnym programem wydarzeń można zapoznać się na stronie KBF: BILETY. Jest to miejsce, na którego łamach publikowane są informacje na temat wszystkich zbliżających się eventów. Jeśli znajdziemy wśród nich takie, w których chcielibyśmy wziąć udział, można od ręki nabyć na nie bilety wstępu. Wejściówki można wygodnie kupić przez internet. Oprócz strony www, można to zrobić także za pośrednictwem aplikacji mobilnej, do pobrania na smartfon. Pozwala ona mieć wszystkie bilety zawsze przy sobie. Zapisując się do newslettera, można natomiast uzyskać 10% zniżki na zakup pierwszych biletów. Dodatkowe rabaty można natomiast otrzymać, zapisując się do programu lojalnościowego.

KBF: PLUS – program lojalnościowy i zniżki na wydarzenia kulturalne w Krakowie

Aplikacja KBF: PLUS to must have dla wszystkich osób, które chcą brać regularny udział w krakowskich wydarzeniach kulturalnych. Za jej pomocą można nie tylko wygodnie kupować i przechowywać w telefonie bilety, ale także zbierać punkty, które można następnie wymienić na zniżki na kolejne wydarzenia kulturalne w Krakowie. Oprócz rabatów, za punkty można zdobyć także ciekawe nagrody. Osoby, które przystąpiły do programu mają także możliwość brania udziału w wyjątkowych spotkaniach z artystami, kupowania biletów w przedsprzedaży, a także wybierania najlepszych miejsc na widowni. Wszystko to całkowicie bezpłatnie.

Warto więc już teraz wejść na stronę portalu KBF: BILETY oraz zapoznać się z nadchodzącymi wydarzeniami. Tej wiosny nie zabraknie bowiem ciekawych eventów, w których warto wziąć udział. Już całkiem niedługo, bo w maju, odbędzie się słynny krakowski Festiwal Muzyki Filmowej, na który można kupić bilety za pośrednictwem strony lub aplikacji – uczestnicy programu lojalnościowego otrzymają specjalną zniżkę na koncert Hansa Zimmera. FMF to jedno z tych cyklicznie organizowanych w Krakowie wydarzeń, na którym nie powinno zabraknąć żadnej osoby zafascynowanej muzyką filmową.

Zdjęcie główne: elements.envato.com / duallogic

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*