Gorące premiery filmowe w lipcu!

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Na ekranach polskich kin pojawi się między innymi długo wyczekiwana „Czarna Wdowa„.

„Kosmiczny mecz: nowa era”

Nowa wersja kultowej opowieści o postaciach Looney Tunes i koszykówce powraca na duży ekran. W oryginalnej wersji filmu aktorskiego i animacji zagrał Michael Jordan, którego w najnowszej odsłonie zastąpił legendarny gracz NBA LeBron James. Film zadebiutuje na ekranach polskich kin 16 lipca.

„Czarna wdowa”

Najbardziej wyczekiwana premiera filmowa tegorocznych wakacji. Super produkcja od Marvel Studios miała pojawić się na ekranach kin w 2020 roku, jednak pandemia koronawirusa doprowadziła do wielokrotnego przesunięcia premiery filmu. Ostatecznie „Czarną wdowę” graną przez Scarlett Johansson będzie można obejrzeć od piątku 9 lipca. W filmie pojawią się także Florence Pugh, Rachel Weisz, David Harbour oraz O-T Fagbenle.

„Żużel”

W połowie lipca w kinach będzie mieć premierę polski melodramat sportowy opowiadający historię miłości młodych ludzi, odwagi i pasji do sportu zawodników żużlowych. W pierwszym od kilkunastu lat filmie o jednej z najpopularniejszych dyscyplin w Polsce wystąpią Paweł Wilczak, Mateusz Kościukiewicz, Tomasz Ziętek, Żaneta Łabudzka oraz Jagoda Porębska.

Zdjęcie główne: AaronP/Bauer-Griffin/GC Images/Getty Images

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*