Netflix z końcem roku usuwa z platformy największe hity!

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Od 1 stycznia na Netflixie zabraknie ponad 100 tytułów. Wśród najpopularniejszych produkcji, które znikną z platformy znalazła się trylogia o Batmanie, serial „Przyjaciele” oraz seria filmów o Harrym Potterze.

Licencje na znane produkcje kończą się w raz z końcem 2020 roku, dlatego z platformy zostanie usuniętych prawie 130 produkcji. Na liście znalazła się uwielbiana przez fanów Batmana trylogia Christophera Nolana, klasyki kina amerykańskiego „Wróg u bram” czy „Zapach kobiety” oraz znane sitcomy „Przyjaciele” i „Teoria wielkiego podrywu”. Z platformy zniknie także seria 8 filmów o Harrym Potterze. Choć wiele ze znanych produkcji znika z platformy, to Netflix zapowiedział bogatą listę noworocznych premier.

Premiery w styczniu 2021

Najbardziej wyczekiwane produkcje Netflixa to głównie kolejne sezony znanych seriali. Już pod koniec grudnia zobaczymy czwarty sezon „Chilling Adventures of Sabrina”. Z kolei w 2021 roku zaplanowano premiery trzeciego sezonu „Sex Education”, szóstego sezonu „Wikingów’ oraz kontynuację animacji „Rozczarowani”. Wśród filmowych hitów znajdą się także „Blade Runner 2049”, „Kraina Cudów”, „Smerfy” czy oryginalna produkcja Netflixa „Cząstki kobiety”.

Fot. cottonbro/Pexels

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*