Hokery regulowane – na co zwrócić uwagę przed zakupem?

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Chcesz wyposażyć miejsce publiczne lub własny dom w hokery regulowane? Zastanawiasz się, czy to dobry pomysł? Przekonaj się, że tak i dowiedz się, na co zwrócić uwagę przy wyborze hokerów z regulowaną wysokością, aby cieszyć się ich stabilnością i komfortem siedzenia.

Hokery regulowane – jakie mają zalety?

Przy barze lub wysokim blacie siedzi się niezwykle wygodnie. Oczywiście pod warunkiem, że wysokość krzesła i baru będzie dostosowana do wzrostu osoby, która zamierza komfortowo usadowić się na hokerze. Sprawa ta nie jest tak oczywista w miejscach publicznych, np. w barach i restauracjach bądź różnych placówkach usługowych, np. u fryzjera czy wizażystki. Każdy z klientów tych miejsc ma swój wzrost, w związku z czym – aby usiąść wygodnie – będzie wymagał innej wysokości siedziska. I właśnie z tego powodu warto zdecydować się na hokery regulowane.

Krzesło barowe regulowane – gdzie sprawdzi się najlepiej?

Wyposażając swój bar lub jakikolwiek inny lokal w hokery z regulowaną wysokością siedziska, pozwolisz każdemu klientowi cieszyć się maksymalnym komfortem. W przypadku prowadzenia np. salonu fryzjerskiego sobie również zapewnisz znacznie większą wygodę pracy. Dlatego szczególnie w miejscach publicznych i różnych lokalach usługowych najkorzystniej jest wstawiać krzesła barowe regulowane.

Hokery z regulowaną wysokością – idealny wybór do domu

Niemniej jednak krzesło barowe regulowane świetnie sprawdzi się także w domu, szczególnie jeśli mieszkają w nim dorośli i dzieci, spożywający posiłki przy jednym stole. Hoker regulowany zwykle ma także obracane siedzisko. Dzięki temu podczas biesiady przy stole z gośćmi każdy będzie mógł swobodnie zwrócić się w stronę rozmówcy lub sięgnąć na stół lub blat po przekąską czy szklankę.

Krzesło barowe regulowane – stabilne siedzenie do kuchni, jadalni lub salonu

Obawiasz się, czy hoker regulowany będzie stabilny i zapewni bezpieczne siedzenie przy stole, barze lub blacie kuchennym? Nie musisz się o to martwić, szczególnie kiedy wybierzesz właściwy model. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Stabilny hoker regulowany to taki, który:

  • jest dobrze wyważony, dzięki czemu gwarantuje stabilność nawet podczas żywej rozmowy, pełnej gestykulacji;
  • posiada odpowiednio wyprofilowaną, szeroką podstawę, która wytrzyma nawet duże przeciążenia i nie przechyli się pod naciskiem ciała.

Jak wybrać styl hokerów regulowanych?

Warto dopasować hokery regulowane do stylu wykończenia lokalu. Na szczęście w sklepie Italia Style hokery nowoczesne regulowane występują w bardzo zróżnicowanym wzornictwie i kolorystyce. Pozwoli Ci dobrać krzesła barowe tak, aby estetycznie korespondowały z pozostałymi elementami wystroju i wyposażenia wnętrza.

Fot.: materiał prasowy Klienta.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*