Naomi Watts zagra w nowym filmie Małgorzaty Szumowskiej

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Hollywoodzka gwiazda pojawi się w głównej roli w produkcji „Infinite Storm”. Zdjęcia do filmu mają ruszyć jeszcze w lutym.

Dramat będzie oparty na prawdziwej historii, która odbiła się szerokim echem w Stanach Zjednoczonych. Naomi Watts wcieli się w rolę Pam Bales, pielęgniarki oraz przewodniczki górskiej, która w czasie samotnej wędrówki po Górze Waszyngtona w USA przeprowadziła akcję ratunkową w ekstremalnych warunkach, starając się ocalić inną osobę. Twórcą scenariusza do filmu „Infinite Storm” jest dramaturg Josh Rollins.

Dramat reżyserują Małgorzata Szumowska oraz Michał Englert. Ich wspólna produkcja „Śniegu już nigdy nie będzie” walczy w tym roku o nominację do Oscara w kategorii najlepszy film międzynarodowy. 

The Match Factory – NEVER GONNA SNOW AGAIN (2020) | Trailer | Alec Utgoff | Maja Ostaszewska | Agata Kulesza

Naomi Watts to popularna aktorka i producentka filmowa pochodzenia brytyjskiego. Przełomem w jej karierze był udział we francusko-amerykańskiej produkcji „Mulholland Drive: w reżyserii Davida Lyncha. Za swoje kreacje w filmach „21 gramów” oraz „Niemożliwe” była nominowana do Oscara.  W 2002 roku trafiła na listę pięćdziesięciu najpiękniejszych magazynu „People”.

Fot. Jamie McCarthy/Getty Images Entertainment/Getty Images

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*