Jesteś fanem Lady Pank? Weź udział w wirtualnym spotkaniu z zespołem

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Prawdziwa gratka dla fanów kultowego polskiego zespołu. Wyjątkowe muzyczne spotkanie z Lady Pank już w najbliższy czwartek.

Jeden z najbardziej popularnych zespołów rockowych w Polsce w tym roku obchodzi 40-lecie swojej działalności. Grupa ma na swoim koncie ponad 20 płyt i wiele znakomitych przebojów, które trwale zapisały się w historii polskiej muzyki. Wydarzenie będzie okazją, aby posłuchać rozmowy z artystami na temat ich najnowszego albumu. Jubileuszowa płyta „LP40” ukaże się na rynku już 12 marca i zgodnie z zapowiedzią będzie dostępna we wszystkich serwisach stramingowych.

Spotkanie rozpocznie się o 11 marca o godz. 18.00. Jego transmisja zostanie udostępniona na profilu Facebook i będzie tłumaczona także na język migowy. Rozmowę z zespołem poprowadzi dziennikarz muzyczny Michał Kirmuć, ale uczestnicy również będą mogli zadawać swoje pytania w komentarzach pod streamingiem. Fani zespołu z niecierpliwością czekają na nowy album. Tymczasem w sieci jest już dostępny zapowiadający płytę singiel „Drzewa”, który porusza ważny problem społeczny, jakim jest depresja.

Agora Muzyka – Lady Pank – Drzewa

Fot. Itokyl/Wikimedia Commons/CC BY-SA 4.0

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*