Koncert L.U.C. & AUKSO ORCHESTRA / feat. RAH!M / online – nie przegap!

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Czy świat hip-hopu i muzyki symfonicznej może się krzyżować? Jak najbardziej tak! Jeśli jesteś ciekawy jak taka kooperacja wygląda lub masz wątpliwości, czy jest to możliwe – zarezerwuj sobie wieczór 20 października 2020 r. Koncert L.U.C. & AUKSO ORCHESTRA / feat. RAH!M będzie transmitowany online!

Pozycja obowiązkowa dla miłośników niebanalnych, muzycznych podróży…

Co będziemy mogli usłyszeć? Premierowe, jeszcze nigdzie niepublikowane wersje symfonicznych aranżacji utworów Łukasza L.U.C Rostkowskiego,. Warto zaznaczyć, że dorobek tego artysty robi wrażenie. Ma na swoim koncie 15 konceptualnych albumów muzycznych, jest laureatem Paszportu Polityki, Yacha, Mateusza Trójki, Ślizgera czy Brylantów Dolnośląskich. To pod jego czujnym okiem też powstawała orkiestra Rebel Babel Ensemble.

Raperowi towarzyszyć będzie Aukso Orkiestra, która jest już od 20 lat naszą dumą – w kraju i na świecie. Orkiestra składa się absolwentów Akademii Muzycznej w Katowicach pod batutą Marka Mosia – wybitnego skrzypka, dyrygenta, kameralisty. Od początku celem istnienia orkiestry było swobodne poruszanie się po muzycznych światach, odkrywanie nowych brzmień i nieoczywiste projekty, które pozwalają spojrzeć świeżym okiem – zarówno na świat muzyki symfonicznej, jak i rozrywkowej.

Wydarzenia można słuchać na stronie internetowej: www.fabrykakoncertow.com.pl

Wtorek 20.10.2020 r. godzina 20:00

Posłuchaj jednego z najpopularniejszych utworów rapera:

Youtube artysty: LUCVEVO

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*