Kultowy serial HBO powraca po 23 latach od premiery!

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Platforma HBO Max poinformowała, że powstanie seria limitowana opowiadająca dalsze losy bohaterek „Seksu w wielkim mieście”.

Początek pracy na planie zdjęciowym, do nowej odsłony historii przyjaciółek z Nowego Jorku, zaplanowano na późną wiosnę. Serial będzie nosił tytuł „And just like that” i ma powstać jako jednosezonowa, limitowana opowieść. Szefowa oryginalnych produkcji w HBO Max nie potwierdziła przybliżonego terminu premiery, jednak wyraziła ogromną ekscytację nowym serialem i podkreśliła, że „cieszy się, że fani będą mogli zobaczyć, jak ewoluowały historie kultowych postaci od czasu oryginalnego serialu i filmów!”

Co wiadomo o nowej produkcji?

Oficjalnych informacji jest niewiele. Najważniejszą z ich jest fakt, że w serialu prawdopodobnie nie pojawi się Kim Cattrall, która wcielała się w rolę Samanthy Jones. Produkcja ma składać się z 10 półgodzinnych odcinków i stanowić zamkniętą całość. Niestety nie wiadomo co fabularnie wydarzy się w serialu „And just like that”, ale z pewnością można się spodziewać wielu zwrotów akcji i nietypowych sytuacji w życiu głównych bohaterek. Swoją obecność w serialu potwierdziła wczoraj na Instagramie Sarah Jessica Parker.

Fot. Richard Corkery/NY Daily News Archive/Getty Images

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*