Co robią w wolnym czasie Angelina Jolie lub Tom Hanks? Poznaj nietypowe zainteresowania gwiazd

Potrzebujesz ok. 4 min. aby przeczytać ten wpis

Gwiazdy są stale w centrum uwag. Zachwycają eleganckimi strojami, efektownym makijażem i  oryginalnymi fryzurami. Czasami zapominamy, że wiodą też prywatne życie. Niektóre gwiazdy mają oryginalne hobby. Sprawdź, co robią w zaciszu własnego domu! 

Kendall Jenner

Podczas występu w “James Corden Hidden Talents Show” Jenner ujawniła talent do nawoływania ptaków. Gdzie miałaby się czegoś takiego nauczyć? Nie mamy najmniejszego pojęcia.

Tom Hanks

Aktor “Forrest Gump” kupił swoją pierwszą maszynę do pisania w 1978 roku. Wspomniany sprzęt stał się kamieniem węgielnym kolekcji. Obecnie liczy ponad 100 urządzeń. To naprawdę nietypowe hobby!

Antonio Banderas

Chociaż Antonio Banderas kojarzy się nam przede wszystkim z rolą Zorro i głosem Kota w butach ze Shreka – jest również dość utalentowanym projektantem mody. Zapisał się na zajęcia, aby nauczyć się tego i od tamtej pory traktuje to jako hobby. Kiedy mówimy, że zapisał się na zajęcia, mamy na myśli, że poszedł do jednej z najbardziej szanowanych szkół artystycznych i projektowych na całym świecie. Pamiętaj, że to świat celebrytów.

Książę William

Podczas gdy Książę William jest jednym z tych, którzy kochają bingo i gra w nie z rodziną królewską w Boże Narodzenie, on i Kate uwielbiają również nurkowanie w głębinach morskich. Ta idealna para królewska ma certyfikat uprawniający do nurkowania na 30 metrów bez instruktora. Oznacza to dość wysoki poziom zaawansowania w kategoriach nurkowania na wodach otwartych.

Top Truths – CELEBRITY HOBBIES 2016. What Famous People do in their Free TIme

Leslie Mann

Aktorka komediowa całkiem nieźle radzi sobie na monocyklu. Nie jest sama – Mark Ruffalo i James McAvoy również uwielbiają spędzać czas na siodełku rowerowym. Wspomniane hobby wymaga świetnej równowagi.

Angelina Jolie

Angelina Jolie jest znana z roli w “Tomb Raider” i nie tylko. Jednak jej hobby jest trochę niejasne – uwielbia kolekcjonować średniowieczne sztućce i tym podobne. Uwielbia też zbierać przedmioty z epoki renesansu – ma nawet kolekcję sztyletów, mieczy i noży. Najwyraźniej jej życie aktorskie wpływa na czas spędzony poza ekranem – i nie zamierzamy zadzierać z żadną wersją pani Jolie. 

Pierwsze sztylety dostała od mamy, gdy miała 11-12 lat. Teraz dzieli się swoją pasją z synem Maddoxem. Zabiera go do specjalnego sklepu, rozmawia o samurajach i obronie słabszych.

Sylvester Stallone

Aktor, który jest znany ze swoich twardych ról, takich jak Rambo i Rocky, ma w rzeczywistości artystyczną duszę. Interesuje się sztuką piękną i od dawna z przyjemnością maluje akwarelami i tworzy obrazy olejne. Niektóre jego prace zostały sprzedane za ponad 100 000 dolarów – naprawdę ma talent!

Paris Hilton 

Paris Hilton nie wydaje się być kobietą, która zbliża się do jakiegokolwiek rodzaju płazów. Udowodniła wszystkim, że nie można oceniać książki po okładce, po tym, jak przyznała, że ​​jednym z jej dziwnych hobby jest polowanie na żaby. Odbywają się zwykle w ciepłe, wilgotne wieczory, ponieważ żaby są łatwiejsze do zobaczenia. Warto jednak podkreślić, że Hilton nie zabija tych stworzeń.

Mike Tyson

To były mistrz wagi ciężkiej. Fani nigdy nie spodziewaliby się takiej fascynacji gołębiami po człowieku tak silnym i twardym jak Tyson. Według jednej z gazet bokser wagi ciężkiej kochał ptaki od dzieciństwa i miał gołębia domowego o imieniu Julius. Po zakończeniu kariery bokserskiej Mike co roku uczestniczy w konkursie gołębi w Kalifornii.

Taylor Swift

Podczas urlopu, a zwłaszcza w okresie świątecznym, Taylor Swift uwielbia tworzyć śnieżne kule. Zaprezentowała nawet swoją kolekcję przepięknych szklanych kul. Przygotowuje je w słoikach i zdobi brokatem. Podchwyciła pomysł, oglądając zdjęcia na Pintereście. Tworząc szklane kule, czuje się znów jak dziecko. Często wręcza je rodzinie, przyjaciołom, a nawet swoim wiernym fanom.

Mila Kunis

Można by pomyśleć, że aktorka Mila Kunis jest zbyt poważna, by grać w World of Warcraft. W jednym z programów telewizyjnych wyznała, że uwielbia grać w gry komputerowe. 

Johnny Depp

Aktor kolekcjonuje lalki Barbie. Co ciekawe, nie tylko je zbiera, ale też bawi się nimi. Dzięki nim wciela się w różne role. Depp przyznał, że nie tylko ma limitowaną edycję Barbie, lecz także lalki Beyonce, Lindsay Lohan i przedstawiające bohaterów High School Musical.

Fot. Steven Ferdman/Patrick McMullan/Getty Images

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*