Nowy album na 31. urodziny! Taylor Swift wydaje drugą w tym roku płytę!

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Od premiery „Folklore” minęło zaledwie kilka miesięcy, a na ryku już pojawia się nowa muzyka Taylor Swift. Okazuje się, że amerykańska wokalista podnosi poprzeczkę, bo z pierwszych recenzji wynika, że płyta jest świetna!

„Evermore” to ósmy studyjny album Taylor Swift i drugi krążek wydany w tym roku Poprzednia płyta pojawiła się na rynku pod koniec lipca i była wynikiem weny twórczej artystki, która pracowała w czasie pandemicznej izolacji. Nowa płyta jest drugą częścią poprzedniego albumu, jednak w bardziej rozrywkowej wersji. Wydany latem „Folklore” miał bardziej nostalgiczny nastrój i relaksujący charakter.

Nowy album z okazji 31 urodzin

Najnowsza płyta Taylor Swift została wydana w dniu 31 urodzin. Jak sama podkreśla 13 to jej szczęśliwa liczba, dlatego marzyła o wydaniu albumu w czasie urodzin. Teksty umieszczone na płycie opowiadają głownie o złamanym sercu, nieszczęśliwiej miłości i nieodwzajemnionych uczuciach. Wyjątkowym utworem jest singiel „marjorie”, w którym artystka oddaje hołd swojej zmarłej babci. W piosence zmiksowano wokal amerykańskiej piosenkarki i jej babci zajmującej się śpiewem operowym.

Fot. Frazer Harrison/Getty Images Entertainment/Getty Images

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*