Powstaje nowy serial na podstawie powieści Huxleya. Producentem kultowy aktor!

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Studio Appian Way, którego założycielem jest bożyszcze wielu kobiet na całym świecie – Leonardo DiCaprio, rozpoczęło właśnie prace nad serialem „Island”, który będzie stanowił ekranizację wydanej w 1962 roku powieści Aldousa Huxleya.

Zdobywca Oscara dla najlepszego aktora pierwszoplanowego za rolę w filmie „Zjawa” nie spoczywa na laurach. Sam DiCaprio przygotowuje się właśnie do premiery filmu „Roosevelt” w reżyserii Martina Scorsese, a jego firma Appian Way Production, we współpracy z In Good Company Films, uczestniczy w ekranizacji mniej znanej powieści Aldousa Huxleya pt. „Island”. Nowy serial z pogranicza fantastyki i utopii ma szansę stać się kolejnym hitem Netflixa, jednak wciąż nie wiadomo, która platforma streamingowa lub stacja telewizyjna zdecyduje się ostatecznie na wykupienie praw do emisji.

Akcja nowego serialu (wzorem powieści) będzie osadzona na fikcyjnej wyspie Pala na Oceanie Indyjskim, gdzie rozbija się okręt cynicznego dziennikarza Williama Farnaby’ego. Podczas eksploatacji naturalnych zasobów ziemi, stopniowo zaczyna on poznawać miejscową społeczność, jej kulturę oraz tradycję. Psychodeliczne przygody i doświadczenia, które stają się udziałem Farnaby’ego, znacząco wpływają na przebieg całej jego misji.


https://www.facebook.com/oliwia.stawicka.71/posts/2625646964374179

Należąca do Leonardo DiCaprio firma funkcjonuje na rynku filmowym już od ponad 15 lat. W tym czasie uczestniczyła w produkcji wielu głośnych filmów fabularnych, m.in. „Aviator”, „Wyspa tajemnic”, „Idy marcowe”, „Runner Runner”, „Wilk z Wall Street”, czy wspomnianej na wstępie „Zjawy”.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*