Poznaj najpopularniejszych TikTokerów w Polsce

Potrzebujesz ok. 4 min. aby przeczytać ten wpis

TikTok to niezwykle popularna platforma internetowa. Zadebiutowała we wrześniu 2016 roku w Chinach. Zachęca użytkowników mediów społecznościowych do tworzenia i udostępniania krótkich filmów. Aplikacja cieszy się ogromną popularnością wśród nastolatków w wieku 14-15 lat. Typowy polski użytkownik TikToka spędza wolny czas głównie w Internecie, lubi grać w Fortnite i Fifę. Przygotowaliśmy listę najpopularniejszych TikTokerów w Polsce, sprawdź!

Maria Jeleniewska

Biorąc pod uwagę liczbę obserwujących, pierwsze miejsce w rankingu zajmuje Maria Jeleniewska, czyli Mary. Aktualnie TikTokerka ma 10 milionów obserwujących. Gwiazda TikToka urodziła się 10 maja 2002 roku. Pochodzi z Poznania. Ma młodsze rodzeństwo: brata i siostrę. W kwietniu 2016 roku dołączyła do świata mediów społecznościowych, zamieszczając pierwsze zdjęcie na Instagramie. Jeleniewska ma na swoim koncie współpracę z takimi markami jak Adidas, Wedel, Fanta, czy H&M. 

Polska królowa TikToka podkreśla, że dużo czasu spędza na szukaniu inspiracji. Niejednokrotnie przez godzinę, dwie lub trzy scrolluje TikToka i śledzi najnowsze trendy. Następnie stara się wymyślić coś nowego i zaskakującego. Kiedy ma już pomysł na film, zabiera się za jego nagrywanie. Zazwyczaj zajmuje jej to 15-60 minut.

@jeleniewska

##Transition tutorial tomorrow!🤩🖤 ##rasputin ##trend

♬ Rasputin (7″ Version) – Boney M.

Kinga Sawczuk

Kolejną gwiazdą na polskim TikToku jest Kinga Sawczuk. Pochodzi z malowniczego Przasnysza, położonego w województwie mazowieckim. Aktualnie śledzi ją ponad 5 milionów osób. Wielu rówieśników uważa ją za swoją idolkę i marzy, by odnieść podobny sukces. Kinga Sawczuk podkreśla, że praca w internecie wymaga samodyscypliny i wielu wyrzeczeń. Zaznacza, że nie chodzi tutaj tylko o osiągnięcie popularności, lecz także o jej utrzymanie.

@kompleksiaraxx

♬ TYLER BROWN USED THIS SOUND – litty god 💥💪🏻⚡️🤠

Marley

Do tej pory Marley, czyli Marlena Sójka, zdobyła ponad 8 milionów obserwatorów. Często nagrywa filmiki z chłopakiem i siostrą. Pokazuje, jak krok po kroku wykonać makijaż dzienny i wieczorowy. Prezentuje też modne stylizacje. Jeśli lubisz śledzić najnowsze trendy, koniecznie zaobserwuj jej profil. Marley zachwyca pięknym uśmiechem i dużymi oczami.

@marlenasojka

I love showing him my new nails 💅🏻😌

♬ Hadal Ahbek – 𝙹 𝙾 𝚁 𝚈

Twins Style

Wspomniany kanał prowadzą bliźniacy – Hubert i Sebastian. Co ciekawe, jeden z ich  filmików obejrzano już 70 milionów razy. Popularni bliźniacy zyskali ponad 5 milionów obserwatorów. Łączna liczba polubień pod filmikami zbliża się do 200 milionów. W związku z tym coraz więcej firm zainteresowana jest współpracą z twórcami Twins Style. 

Zastanawiasz się, jak osiągnąć sukces na TikToku? Hubert i Sebastian podkreślają, że liczy się tutaj kreatywność, pomysł na siebie i naturalność. Staraj się nie generalizować, ani nie obrażać nikogo filmikami. 

@twinsstylee

Who would you eat as your favorite TikToker? 😛🐛😅

♬ YRN (tik tok) – Tyler April

Sabina Pawlik

To kolejna TikTokerka, która zdobyła ogromną popularność. Obecnie w rankingu najpopularniejszych twórców na TikToku zajmuje 4 miejsce. Urodziła się 21 stycznia 1996 roku. Pochodzi z Wodzisławia Śląskiego. Aktualnie ma blisko 6 milionów obserwujących. Działa nie tylko na TikToku, ale też na Instagramie. W wolnym czasie lubi śpiewać, grać na gitarze i tańczyć. Nagrywa filmiki lifestylowe i urodowe. Chętnie prezentuje też efekty specjalne. Jeśli szukasz inspiracji na make-up, koniecznie zajrzyj na jej profil.

@sabinitta

Dlaczego dziewczyny wola Bad boyów?😏@kamil_szymczak @thonyzakrecony

♬ Bad Boy – Yung Bae & bbno$ & Billy Marchiafava

Filip Zabielski

To jeden z idoli polskich nastolatków. Jakiś czas temu uczestniczył w popularnym projekcie internetowym: Dom TikTokerów, który działał na podobnych zasadach, co Team X i Ekipa Friza. Oglądając filmiki Filipa Zabielskiego, można mieć wrażenie, że czuje się w social mediach jak ryba w wodzie. Treści publikuje nie tylko na TikToku, ale również na Instagramie i YouTube. 

Aktualnie Filipa obserwuje 4,5 miliona osób. TikToker stara się oddzielić życie publiczne od prywatnego, w związku z tym nie znajdziemy żadnych informacji na temat jego rodziców. Wiadomo tylko, że jego siostra Izabela również działa na TikToku. 

W luksusowym Domu TikTokerów oprócz Filipa zamieszkało także 7 twórców. W projekcie wzięli udział: Kinga Kostrzewa, Marta Rentel, Daniel Rolley, Lilly Marchel, Queen K i Mateusz Chmielarek.

@filipzabielski

W NAJNOWSZYM ODCINKU ZOBACZYCIE 3 NOWE OSOBY ❤️

♬ dźwięk oryginalny – FILIP ZABIELSKI 😜

Fot. Olivier Bergeron/Unsplash

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*