Queen i Adam Lambert – koncertowy album już wkrótce!

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Choć może trudno w to uwierzyć, ale Queen w towarzystwie Adama Lamberta zagrał już 218 koncertów dla 3659232 osób. Tę bez wątpienia niezwykłą liczbę zespół postanowił świętować – wydając live album. Będzie on zawierał najważniejsze koncertowe momenty z ostatnich lat. Co się znajdzie na wydawnictwie?

Poczuj magię koncertów Queen…

Nowe wydawnictwo pod szyldem Queen&Adam Lambert to prawdziwa gratka, dla tych, którzy śledzili poczyniania tego teamu w ciągu ostatnich lat. Na „Queen + Adam Live Around the World” znajdziemy istną „pigułkę” najlepszych momentów z takich imprez jak Rock in Rio, Isle of Wight, Summer Sonic, występów z Brazylii, Portugalii, Japonii, USA oraz z ostatniego koncertu przed lockdownem z Sydney, Fire Fight Australia.

https://youtu.be/odtNNiIzv1k
Youtube: Queen Official

Koncertówka Queen w niezwykłej formie…

Wydawnictwo pojawi się w kilku wersjach: CD, DVD i LP. Ostatecznie na krążek trafi 19 utworów. Między innymi prawdziwa „wisienka na torcie” – interpretacje napisanych przez Mercury’ego „Love Kills” i „I Was Born To Love You”. Na DVD z kolei znajdzie się dodatkowy materiał z „bitwą perkusyjną” Rogera Taylora i 10-minutowym solo Briana Maya.

Zdjęcie główne: marcen27 /Wikimedia Commons/ cc-by-2.0.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*