Startują Wirtualne Targi Książki

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Już dziś startuje wiosenna odsłona Wirtualnych Targów Książki, których organizatorem jest Empik. Czego mogą się spodziewać fani literatury w tej edycji?

Tegoroczna trzecia edycja targów potrwa do 1 czerwca. Weźmie w niej udział aż 150 różnych wydawnictw. Na uczestników czekają liczne premiery oraz spotkania online zarówno z polskimi, jak i zagranicznymi autorami. Z myślą o różnych odbiorcach pojawią się także trzy sekcje tematyczne: dla dzieci, dla młodzieży oraz strefa literatury pięknej i reportażu. Organizatorzy przewidują również dodatkowe atrakcje, jak atrakcyjne rabaty czy możliwość zdobycia unikalnych egzemplarzy z autografami twórców.

Polskie i zagraniczne nazwiska

Na scenach wirtualnych targów ponownie zagoszczą najbardziej gorące nazwiska w świecie literatury. To znakomita szansa, aby wziąć udział w premierowych spotkaniach z polskimi autorami, m.in. Jakubem Żulczykiem, Magdaleną Grzebałkowską, Magdaleną Witkiewicz, Wojciechem Chmielarzem oraz Markiem Krajewskim. Ponadto w ramach wydarzenia pojawi się też rekordowa liczba, bo aż trzynastu zagranicznych pisarzy, wśród nich m.in. Ocean Vuong, Lucinda Riley, Marlon James i Brandon Mull. Nie zabraknie także niespodzianek dla fanów twórczości Harlana Cobena. Pisarz weźmie udział w targach w związku z premierą nowego wydania jego bestsellera „Niewinny”, którego ekranizację od trzech tygodni możemy już oglądać na platformie Netflix.

Aktualne informacje o targach oraz szczegółowy program wszystkich wydarzeń dostępny jest w social mediach i na stronie organizatora.

Fot. congerdesign/Pixabay

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*