Trwają Wirtualne Targi Książki! Sprawdź program spotkań na najbliższe dni!

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

14 października rozpoczęła się druga edycja Wirtualnych Targów Książki, organizowana przez Empik. Na uczestników czeka wiele spotkań, premier, konkursów i promocji.

Pierwsza edycja Targów Książek online odbyła się w maju i przyciągnęła ponad 600 000 widzów. Jesienna seria spotkań to alternatywa dla tradycyjnych Targów, które zawsze odbywały się w tym okresie w Krakowie. Druga edycja to ponad 60 wyjątkowych spotkań i kilkaset premier książkowych. Organizatorom udało się zaprosić większość z artystów, pisarzy i dziennikarzy, którzy zaplanowali premiery swoich książek właśnie na gorący dla wydawnictw czas jesienny. Pozostało jeszcze kilka dni na skorzystanie z przygotowanej oferty, a propozycji spotkań jest wiele.

Spotkania autorskie, na które warto zwrócić uwagę

Wirtualne Targi Książki przygotowano dla bardzo szerokiej publiczności, dlatego oferta jest szeroka. Podczas ostatnich dni targów na uczestników czeka wiele interesujących spotkań. Na czele rozmów, w których wziąć udział jest spotkanie tegorocznego laureata Literackiej Nagrody Nike Radka Raka, które będzie ostatnim podczas całych targów. W programie także głośna premiera autorskiej produkcji Empiku – Oryginalnego Serialu Audio, czyli nowej interpretacji „Laki” Bolesława Prusa. W rolach głównych występują Julia Wieniawa, Barbara Kurdej-Szatan i Adama Woronowicz, z którymi rozmowę podczas targów zaplanowano na 22 października o godzinie 20.00. Pośród zaproszonych gości warto jeszcze dotrzeć do rozmów z Beatą Pawlikowską (24.10), Martyną Skurą (24.10), Wojciechem Drewniakiem (24.10) czy Anitą Werner i Michałem Kołodziejczykiem (22.10). Szczegółowy plan ostatnich dni festiwalu można znaleźć na oficjalnej stronie Empiku.

https://www.facebook.com/empikcom/photos/a.440376635672/10158526289585673/

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*