Ariana Grande znów zaskoczyła! Nowa płyta już niebawem!

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Amerykańska wokalistka zadziwiła cały świat i ogłosiła, że jej najnowszy krążek pojawi się jeszcze w tym miesiącu.

Fani Ariany Grande od miesięcy spekulowali o możliwej premierze płyty. Sama artystka zdradzała niewiele szczegółów aż do dzisiaj. 27-letnia wokalista wrzuciła na Twittera krótki wpis, w którym informuję że jej najnowszy album pojawi się na rynku jeszcze w październiku.

https://twitter.com/ArianaGrande/status/1316408485169360896?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1316408485169360896%7Ctwgr%5Eshare_3%2Ccontainerclick_1&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.eska.pl%2Fhotplota%2Fnews%2Fariana-grande-nowa-plyta-juz-za-chwile-znow-zaskoczyla-wszystkich-aa-njuo-WMmc-KuZV.html

Co wiadomo o nowej płycie?

Od kilku miesięcy w sieci pojawiały się rożne przecieki dotyczące nowego albumu. Artystka w lutym pochwaliła się, że ma pomysły na 9 utworów. Miesiąc później ujawniła, że jedna z piosenek będzie miłą tytuł „Nasty”, a fani spekulowali, że może ona dotyczyć jej aktualnego chłopaka Daltona Gomeza. Wokalistka zdradziła także, że nagrała kawałek z Doja Cat. Być może numer trafi na zapowiedziany krążek. amerykańcy paparazzi podczas trwania kwarantanny wielokrotnie fotografowali Arianę Grande w drodze do studia nagraniowego, jednak nie było wiadomo kiedy cały materiał może trafić do szerszej publiczności. Dopiero teraz wokalistka zdecydowała się ogłosić przybliżony termin premiery. Poprzednia płyta młodej piosenkarki „Thank u, next” pojawiła się w zeszłym roku i odniosła ogromny sukces.

Fot. 140i wiki/ Wikimedia Commons/ CC BY-SA 4.0

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*