Gwiazdy żegnają Helen McCrory

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Informację o śmierci aktorki opublikował mąż Damian Lewis.

52-letnia artystka zmagała się z nowotworem. W piątek w mediach pojawiło się oficjalne oświadczenie, w który podano informację o śmierci brytyjskiej aktorki. Mąż Helen McCrory zapewnił, że gwiazda odeszła w domowym zaciszu, otoczona miłością i troską najbliższej rodziny oraz przyjaciół. Aktorka od wielu lat występowała w najważniejszych brytyjskich i amerykańskich produkcjach. Największą sławę przyniosła jej rola Narcyzy Malfoy w serii filmów o „Harrym Potterze”, a także występ w brytyjskim serialu „Peaky Blinders” jako Polly Gray. Aktorkę żegnali koledzy z planu, dawni współpracownicy oraz znani artyści.

Jedną z pierwszych osób, która publicznie wspominała pracę z Helen McCrory był Tom Felton, który grał jej syna w kilku ostatnich częściach filmów o „Harrym Potterze” Aktor podkreślił, że nie miał nigdy okazji powiedzieć jej, jak bardzo docenia jej pomoc na planie filmowym oraz poza pracą.

Gwiazdę w swoich mediach społecznościowych pożegnali również pisarka J.K Rowling, aktorzy współpracujący na planie filmów o „Harrym Potterze” Chris Rankin i Bonnie Wright, a także artyści z serialu „Peaky Blinders” Cillian Murphy, Finn Cole, Sophie Rundle oraz Sam Claflin

Fot. Jeff Spicer/Getty Images Entertainment/Getty Images

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*