Jest polski zwiastun nowego mini-serialu HBO z gwiazdorską obsadą!

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

W poniedziałek 26 października nastąpi wyczekiwana, oficjalna premiera nowego serialu HBO „Od nowa” (The Undoing), z Nicole Kidman i Hugh Grantem w rolach głównych. Reżyserką produkcji jest duńska mistrzyni dramatów psychologicznych – Susanne Bier, która w swojej kolekcji ma wiele prestiżowych nagród filmowych, na czele z Oscarem, Emmy oraz Złotym Globem.

Kiedy za reżyserię odpowiada jedna z największych duńskich osobistości kina, przez wielu porównywana ze słynnym Larsem von Trierem, to można być niemal pewnym, że taka produkcja szybko stanie się światowym hitem. Susanne Bier doczekała się już najważniejszych wyróżnień w branży filmowej (m.in. Złoty Glob i Oscar w kategorii Najlepszy Film Nieanglojęzyczny za film pt. „W lepszym świecie”), podobnie jak Nicole Kidman, którą ujrzymy w jednej z głównych ról. Wspólnie z Hugh Grantem (Złoty Glob i nagroda BAFTA w 1995 roku) utworzy serialową parę nowobogackich Grace i Jonathana Fraserów. Beztroskie życie bohaterów The Undoing zmieni się jednak diametralnie pod wpływem gwałtownej śmierci oraz powiązanej z nią serii zaskakujących wydarzeń. Fabuła nowej mini-produkcji HBO inspirowana jest thrillerem psychologicznym „Nie chciałaś wiedzieć” autorstwa amerykańskiej powieściopisarki i producentki teatralnej Jean Hanff Korelitz.

Dalsza część obsady aktorskiej to także twarze znane sympatykom światowego kina. W rolę detektywa Joe Mendozy wcieli się Wenezuelczyk Edgar Ramirez (César w kategorii „Najbardziej obiecujący aktor” za film Carlos), Donald Sutherland, laureat honorowego Oscara za całokształt twórczości, zagra ojca Grace – Franklina Reinhardta, natomiast jako syna pary głównych bohaterów zobaczymy Brytyjczyka Noaha Jupe (znanego m.in. z filmów Słodziak czy Ciche miejsce). Pozostałe role przypadły w udziale Ismaelowi Cruz Cordovie, Matildzie De Angelis, Lily Rabe, Nomie Dumezweni oraz Sofie Gråbøl.

Serial „Od nowa” będzie dostępny na platformie HBO GO w usłudze „wideo na życzenie”. Dotychczas nakręconych zostało 6 odcinków, aczkolwiek można spodziewać się kontynuacji.Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*