Kalendarze trójdzielne – poznaj produkty wydawnictwa Telegraph

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Kalendarz to niezwykle przydatne akcesorium zarówno do domu, jak i do biura, pełniący praktyczną oraz dekoracyjną funkcję. Zawieszone na ścianę dodają wnętrzom charakteru i pomogą zagospodarować pustą przestrzeń. Sprawdź ofertę pięknych kalendarzu trójdzielnych od Telegraph i udekoruj swoje pomieszczenie w pięknym stylu. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą dostępną na naszej stronie.

Kalendarze trójdzielne Telegraph

Kalendarze trójdzielne podzielone elementy prezentujące miesiąc bieżący, poprzedni oraz następny. Dzięki takiej prezentacji mamy lepszy pogląd na sytuacje i możemy planować i zapisywać sobie wydarzenia w większym zakresie czasowym niż w standardowym kalendarzu.

Dodatkowo nasze produkty posiadają element dekoracyjny umiejscowiony ponad częściami prezentującymi daty. Może to być krajobraz z naszej oferty, lub indywidualna, spersonalizowana reklama Twojej firmy, wykonywana na zamówienie. Posiadamy także różne możliwości wykończenia – pokrycie folią matową, soft touch lub folią błyszczącą, która sprawia, że kolory stają się bardziej intensywne. Możesz wybrać także sposób montażu – na spirali lub klejenie bloczków. Wszystko zależy od Twoich osobistych preferencji – my dajemy Ci mnóstwo możliwości personalizacji.

Kalendarz trójdzielny to jeden z najczęściej wybieranych modeli ściennych, wykorzystywany w wielu różnych pomieszczeniach. Ich duża powierzchnia daje duże możliwości, a także stanowią wspaniałą dekorację. Aby zwiększyć jego praktyczne zastosowanie, posiadają plastikowe okienko do zaznaczania dni co ułatwia znacznie odnalezienie bieżącej daty. Wybierając nasze pięknie wykończone kalendarze zyskujesz wspaniały element dekoracyjny.

Kalendarze do firm i biur – wysoka jakość i ciekawy design

Kalendarze w ostatnich latach straciły niestety wiele na znaczeniu i nie są już tak częste wykorzystywane do sprawdzania daty. Wiąże się to z rozwojem technologii – teraz podpowiada nam to telefon, laptop, tablet, a nawet zegarek. Wciąż jednak cieszą się sporą popularnością w biurach, salonach czy różnego rodzaju firmach. Przede wszystkim nic nie zastąpi ich walorów dekoracyjnych

W firmie Telegraph możemy stworzyć dla Ciebie spersonalizowane kalendarze dla firm i zrealizujemy indywidualne projekty. Nasz doświadczony zespół przy użyciu profesjonalnego sprzętu wykona wysokiej jakości produkty według Twojego pomysłu. W naszej ofercie znajdziesz kalendarze książkowe, ścienne, biurkowe, kieszonkowe oraz notesy.
Zapraszamy na naszą stronę gdzie znajdziesz wszystkie dostępne produkty oraz kontakt do ns w celu uzgodnienia spersonalizowanego zamówienia – https://telegraph.com.pl/.

Fot.: materiał prasowy Klienta.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*